Dnes vychází FIFA Manager 10

Vývojářská divize EA Sports dnes uvádí na trh nejnovější simulaci fotbalového managementu, hru FIFA Manager 10. Ta nabízí nejen úplnou kontrolu nad hráči, týmy, sestavami, složením realizačního týmu, či vytvoření zcela nového, vlastního klubu, ale i možnost stát se trenérem libovolného národního týmu nebo vést svůj oblíbený kluk k úspěchům v mezinárodních pohárových soutěžích. Připravte se na boj ve vyjednávání o kontraktech jednotlivých hráčů, na dohled nad tréningy a například modernizaci klubového stadionu.

fifa-manager-10-1.jpgfifa-manager-10-2.jpg

FIFA MANAGER 10 poprvé nabízí vestavěný online mód. "Ten je snadno dostupný a můžete díky němu během jednoho večera třeba odehrát celou sezónu až s osmi přáteli," popisuje Gerald Köhler, hlavní designer hry. "Prostřednictvím FIFA Manager 10 online módu mohou hráči v pozicích klubových manažerů v přímém srovnání zjistit, kdo by měl pro vedení skutečného velkoklubu ty nejlepší předpoklady.“

fifa-manager-10-4.jpgfifa-manager-10-5.jpg

Rozsáhlá databáze hry je přesnou kopií skutečných ligových soutěží, klubů a hráčů ze 44 zemí.  Celkem FIFA Manager 10 obsahuje více než 3900 klubů a 37000 hráčů, z nichž více než 9000 je k dispozici s reálným vizuálním zobrazením. Další hráče je možné vytvářet a libovolně upravovat prostřednictvím editoru, který je součástí plné verze hry.

fifa-manager-10-6.jpgfifa-manager-10-7.jpg

FIFA Manager 10 byla ve vývoji v Kolíně nad Rýnem ve studiu Bright Future. Hra bude vydaná na PC v 6 jazycích.

Pokud si chcete FIFU Manager 10 vyzkoušet, tak si můžete stáhnout hratelnou demoverzi přímo zde.

  fifa-manager-10-3.jpgfifa-manager-10-8.jpg

Zdroj: TZ
Diskuze (1) Další článek: Spector se rozpovídal o Epic Mickey

Témata článku: , , , , ,22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách