Do Game Passu míří pět dalších indie her včetně farmaření ve Stardew Valley

Během včerejšího streamu, který se věnoval programu ID@Xbox, jsme se dočkali oznámení nových přírůstků do knihovny Game Passu.

Game Pass je bezesporu jeden z nejpovedenějších projektů Xboxu za poslední generaci. Během včerejšího streamu, který se věnoval indie hrám, byly odhaleny nové přírůstky. Tím největším z nich je bezesporu relaxační záležitost Stardew Valley. Od vydání s ním vývojáři ušli pořádný kus cesty a kromě hromady dalšího obsahu konečně podporuje také hraní v multiplayeru. Do Game Passu by Stardew Valley mělo dorazit na podzim.

Dalším větším kouskem, který by měl knihovnu rozšířit ve čtvrtém kvartálu letošního roku, je strategie Evil Genius 2: World Domination. V této ujeté strategii se vžijete do role bosse zločinecké organizace. Druhý díl docela slušně následuje odkaz původního Evil Genius z roku 2004. 

Pak tady máme už jen méně známé záležitosti. Už dnes v Game Passu najdete grafický román Library of Ruina. Hned v den vydání pak přibyde také stealth akce Aragami 2, která vychází 17. září. U roztomilého Pupperazzi pak autoři zatím datum, kdy ho v Game Passu najdeme, blíže nespecifikovali.

Zdroj: Eurogamer.net

Váš názor Další článek: Hráli jsme Back 4 Blood: jako za starých časů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,