Do GTA Online míří velká aktualizace The Contract. Objeví se v ní Franklin i Dr. Dre

Ať se nám to líbí nebo ne, Rockstar před singleplayerovým obsahem upřednostňuje novinky pro GTA Online. Zanedlouho ho čeká další velké rozšíření.

Nedávno internetem kolovaly spekulace ohledně toho, že raper Dr. Dre připravuje hudbu pro nové GTA. Ve skutečnosti jeho nové skladby ale uslyšíme v GTA Online v rámci aktualizace The Contract, která do hry přijde 15. prosince. Nebude chybět ani trocha příběhu, ve kterém jednu z hlavních rolí sehraje starý známý Franklin Clinton. 

Franklin se shání po spolehlivém partnerovi, což je pozice přesně pro vás. Společně se pokusíte dostat jeho byznys na úplně nový level. Jedním z vašich klientů bude právě i Dr. Dre, který se do vaší společnosti dostane skrz DJ Pooh. Tím hlavním je ale jeho nevydaná hudba, která je momentálně jen na ukradeném telefonu. Tu se samozřejmě budete snažit získat pro sebe, protože by to značně pomohlo vašemu novému byznysu.

Dr. Dre ale nebude jediným interpretem, který v nové aktualizaci zazní. Do hry přibyde rovnou celá nová stanice do rádií. Po stránce obsahu pak nebudou chybět ani nové zbraně, auta a další věci, kterými můžete vybavit svoji postavu. 

Přestože letos pověst Rockstaru v očích mnohých hráčů značně klesla, GTA Online je stále jedním z jejich nejúspěšnějších projektů. Samozřejmě neustále čekáme na oznámení nějaké další singleplayerové novinky, ale nevypadá to, že by k něčemu takovému mělo v dohledné době dojít.

Zdroj: Rockstar

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Váš názor Další článek: PC verze God of War v doprovodu traileru ukazuje i hardwarové požadavky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,