Do kreativní platformy Dreams míří VR režim

Své sny můžete konečně plnit i ve virtuální realitě.

Necelého půl roku po vydání se hráči dočkávají slibované podpory virtuální reality v kreativní platformě Dreams. Media Molecule plánují vydat update s podporou VR      22.července a do hry dorazí zcela zdarma. Kromě samotné podpory virtuální reality se hráči dočkají také nových tutoriálů, které je naučí pro PSVR tvořit obsah. Chybět nebudou ani již připravené hříčky, ve kterých si práci virtuální reality v Dreams můžete vyzkoušet na vlastí kůži. 

Platforma Dreams od tvůrců Little Big Planet si cestu na PS4 našla letos v únoru a stala se obrovským hitem, který sklízel úspěchy v recenzích i mezi fanoušky. Díky nim ostatně vzniká obrovské množství obsahu, mnohdy profesionální úrovně. Výtvory se liší prakticky ve všem a zahrát v rámci Dreams si tak můžete vše od adventur a hopsaček přes závodní hry až po střílečky. Dáte šanci virtuální realitě v Dreams?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |