Do No Man's Sky dorazil update Sentinel. Přináší nové nepřátele, zbraně a pomocníky

Nekonečná galaxie nepřestává růst.

Do nekonečného vesmíru No Man's Sky dorazila další aktualizace. The Sentinel přináší hráčům nové nepřátele, překopání systému zbraní, nové příběhy a výzvy, návrat Sentinelů a konečně i schopnost naprogramovat si svého vlastního drona, který bude sloužit jako pomocník při putování planetami. 

Z technického hlediska také dorazila podpora pro technologii AMD FidelityFX a DLAA pro majitele karet RTX. Upgradu se dočkalo také DLSS na verzi 2.3.0. 

Váš názor Další článek: Paramount+ si už objednal druhou sezónu sci-fi série Halo ještě před startem té první

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru