Do soupisky herních Avengers se přidává také hratelná postava Jane Foster

Na počest chystaného čtvrtého filmu s Thorem se aktualizuje také hra.

Za rohem je filmová premiéra nejnovějšího Thora a Square Enix spolu s Crystal Dynamics se chtějí svézt na vláčku úspěchu. Do herních Avengers tak přidávají další hratelnou postavu, kterou je Jane Foster, nebo-li Female Thor. 

Po Black Panther a exkluzivním Spider-Manovi to tak bude další postava, která se přidá do soupisky bijců z Avengers. Dorazí spolu s aktualizací 2.5, která se očekává v prozatím nespecifikovaném datu po vydání aktualizace 2.4. Ta se očekává v květnu letošního roku. 

"V aktualizaci 2.5 bude další hratelnou postavou Jane Foster: The Mighty Thor," říkají tvůrci na oficiálním blogu. "Náš design postavy čerpá inspiraci především z jejího komiksového původu, takže bude mít spoustu schopnosti, podobných Thorovi, avšak s unikátní příchutí, která je vlastní postavě Jane. Více detailů dorazí v budoucnu."

Diskuze (2) Další článek: Hráči Rainbow Six Siege se konečně dočkali nové mapy. Vydáme se do Emerald Plains

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru