Do streamování her se prý chce pustit i Amazon

Stadia nezažila příliš úspěšný start a ukázala, že budoucnost tu ještě zdaleka není. Přesto se ale zřejmě do konkurenčního boje se službou od Google pustí i Amazon.

Do arény streamovacích služeb zaměřených na počítačové hry právě zřejmě vstupuje další vyzyvatel. Podle spekulací, které se vyrojily to totiž vypadá, že kromě Google či Microsoftu se chce do světa streamování počítačových her vrhnout také Amazon. Společnost zatím tyto plány sama nepotvrdila. Už na začátku roku se ale mluvilo o tom, že oslovila některé vydavatele, aby mohla jejich hry uvést na jistou záhadnou platformu.

Teď se navíc objevují zprávy, že Amazon nabírá lidi mimo jiné i od konkurenčních firem jako je Microsoft, aby mu pomohli se spuštěním nové služby a další, kteří by se měli starat o něco dalšího spojeného s počítačovými hrami. V inzerátech se sice přímo o cloudovém hraní nemluví, ale zmiňují snahu Amazonu odhalovat svět streamování.

S platformou by měl být spojený i Twitch a Twitch Prime. Jakým způsobem ale zatím není specifikované. Může ale jít o podobné plány jako má Google s propojením Stadie a YouTube.

Váš názor Další článek: V Red Dead Redemption 2 můžete být díky modifikaci obrem i liliputem

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,