Dočká se CoD přeci jen poplatků?

Diskuze čtenářů k článku

24. 06. 2010 07:06

Teď udělali v COD6 "perfektní systém" IWnetu+ještě celou hru i v singlu narvali do steamu. Ještě k tomu zaveďte poplatky a drtivá většina se na vás vysere. Co byste jako ještě chtěli? MW2 se snad umístil na nějakym žebříčku nejrychleji prodávaných her v historii, prodalo se jej miliony kopií a to je lehce nadprůměrná chujovina s max 6 hodinovou hrací dobou (na max obtížnost, která je stejně nehratelná (pokud nechcete zešílet) díky opět o něco více cheatující AI) - navíc i ten MP byl už značně přeplácanej, zbraně neyvážený (mluvim o MW2 pořád), mapy z většiny špatný, s hafem nepodstatných objektů a nepřehldné a kdo měl vyšší level byl skoro král, jelikož odemykatelné killstreaky byly pro všechny ostatní hráče, kteří jimi disponovat nemohli, smtící. Poslední velké (a nejlepší) COD byl 4 díl, na který stejně dneska chodí spolu s COD2 nejvíce lidí, co se MP týče. Byl vyváženej jak co zbraní, tak lvl jednotlivých hráčů (na lvl 1 jste mohli zatopit hráčům na lvl 55 podstatně o moc víc než v MW2), killstreaky zde měli všichni stejný, mapy byly z většiny perfektní, různorodý a dobře uchopitelný a zapamatovatelný hned od začátku. Prostě tohle jim nevyjde...

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A