Dočkáme se návratu Crimson Skies?

Zakladatel zaniklého tvůrčího studia FASA, Jordan Weisman pracuje momentálně na návratu legendární série MechWarrior, ale pro kolegy ze zahraničního GameSpotu si našel čas na rozhovor. V interview se rozpovídal a prozradil, že by rád se svým tvůrčím týmem ve Smith & Tinker vytvořil pokračování legendárního akčního simulátoru Crimson Skies (Doupě udělilo v recenzi 8/10). Podle jeho vyjádření nemusí být návrat nikterak daleko.

“Chtěl jsem začít s MechWarrior, jelikož tato série má stále mnoho fanoušků a již uběhlo hodně let, kdy vyšel kvalitní díl. Většinu svého času věnuji studiu Smith & Tinker, ale ve volnu a než jdu spát, přemýšlím o něčem mnohem jiném. Mám na mysli Crimson Skies, kterému bych se chtěl časem věnovat, ale nejprve musíme vymyslet nějaký vychytralý plán“, svěřil se Weisman v rozhovoru.

My samozřejmě budeme držet palečky, ať se návrat MechWarrior série povede a nic by nám neudělalo větší radost, než pokračování akčního leteckého simulátoru Crimson Skies. A co si o tom myslíte vy, stáli byste o návrat této hry? Podělejte se s námi o své názory v komentářích.

Zdroj: Voodoo
Související články
  1. Crimson Skies
  2. Crimson Skies – létající trubky a roury
  3. Crimson Skies – procházka v oblacích
  4. Crimson Skies