Dočkáme se propojení PSP s televizí?

Mezi jednu z nejčastějších otázek týkajících se PSP je, zda bude možné připojit handheld k televizi. Žádné oficiální příslušenství od Sony čekat nemůžeme, protože si jednoduše nechtějí konkurovat s PS2.

Ovšem nyní se dostaly na internet první obrázky zařízení, které by propojení PSP s TV mělo umožňovat. Na stránce Maxconsole.net si můžete prohlédnout tři renderované obrázky chystaného přístroje. Kromě standardního kompozitního výstupu si lze všimnout i výstupu pro ovládač Dual Shock a napájecí adaptér. Produkt je v současné fázi ve vývojovém stádiu, ale k připojení k PSP prý rozhodně nebude potřeba nic pájet.

Doupě komentuje: Na první pohled je jistě jedná o velmi slibné zařízení, ale nabízí se několik otázek. Ta nejpalčivější se zcela pochopitelně jedná autentičnosti, podobných renderovaných obrázků najdete na internetu dvanáct do tuctu. Dále vyvstává otázka, jak je ono zařížení k PSP propojeno, když přes USB port na vrchní straně handheldu to zcela evidentně není. A v neposlední řadě by nás zajímalo, jak bude obraz přizpůsobený malému displeji vypadat na velké obrazovce. Kdo ví, i když se tentokrát možná jedná o podvrh, někdy v budoucnu se podobného funkčního zařízení dočkáme.

Zdroj: Eurogamer   

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A