Dohrání Sekiro potrvá podobně jako u Dark Souls a Bloodborne

O žádnou jednohubku rozhodně nepůjde.

Na dokončení Sekiro: Shadows Die Twice budete potřebovat pořádnou dávku volného času. Miliony hráčů po celém světě nahrály na Dark Souls a Bloodborne stovky hodin. Zdá se, že v případě úspěchu tomu nebude jinak ani u nejnovějšího počinu od FromSoftware.

"Rozhodně vám teď nemůžu dát přesné číslo, ale řekl bych, že v ohledu rozsahu hry to bude dost podobné našim předchozím titulům. Je však potřeba zmínit, že hrací čas se bude samozřejmě výrazně lišit na základě toho, jakým stylem hrajete, jak jste zkušení. Z hlediska vývoje a také co se týče světa a rozmanitosti ve hře, bude Sekiro hodně podobné našim předchozím hrám," ujišťuje Yasuhiro Kitao z FromSoftware.

GC18: Sekiro: Shadows Die Twice má datum vydání a krásnou sběratelku

GC18: Sekiro: Shadows Die Twice má datum vydání a krásnou sběratelku

Očekávejte alespoň 30 hodin umírání

Podle hráčů na howlongtobeat.com trvalo dohrání příběhové kampaně asi 35 hodin. U Dark Souls 3 to bylo o tři hodiny méně. Dokončení hry úplně se vším všudy potom většinou vycházelo kolem 80 hodin. Tato čísla ale vycházejí pouze z toho, co sami hráči tvrdí. 

Ohlasy na demo jsou nadšené

Sekiro se představil na Gamescomu v demoverzi a vesměs všechny reakce na první osahání hrdiny s protézou jsou veskrze pozitivní. Souboje vypadají lákavě a efektně, hopsání po střechách a skalním prostředí očividně také není žádná zívačka. Pokud se nestane žádná zásadní minela, vypadá to, že FromSoftware si udrží svůj vysoký standard a i tentokrát dosáhne na hodně vysoká čísla v recenzích, prodejích i uživatelských hodnoceních. Nám nezbývá, než se na masakr z feudálního Japonska pořádně těšit. Dorazí 22. března na PC, Xbox One a PS4. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A