DOOM 3: Nově za 1439 Kč včetně předplatného

Internetový obchod Doupě na Vltavě od včerejška prodává DOOM 3 za novou cenu - 1439 Kč. Očekávaná akce tak zlevnila o bezmála dvě stě korun. Nová cena bude uplatňována i zpětně, tudíž i ti, co si hru předobjednali dříve, zaplatí stejně jako kdyby si hru pořídili nyní. Zároveň platí i dříve oznámené bonusy - při objednání hry získají zákazníci ZDARMA navíc předplatné Doupě DVD na čtvrt roku. DOOM 3 by měl v České republice vyjít s českým manuálem a krabicí zhruba v půli srpna. V USA se prodává ode dneška.

  

Zdroj: PR

Váš názor Další článek: RollerCoaster Tycoon 3 - nové obrázky

Témata článku: , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC