Doom 3: Ressurection of Evil - Zkáza se blíží

Computer Games Magazine zpovídal vývojáře z id Software ohledně připravovaného datadisku Doom 3: Ressurection of Evil. Tvorby tohoto díla se ujala společnost Nerve Software, která se podílela mimo jiné i na Return to Castle Wolfenstein, což by měla být dostatečná záruka kvality. Děj datadisku se odehrává dva roky po událostech z originální hry, kdy se v kůži vědce vydáváte zpět na Mars, odkud přichází zvláštní signál.

I když byl přístup do pekla uzavřen, objevil se v základně zvláštní artefakt, jakási pekelná obdoba Soul Cube. K té se blíží trojice Lovců, silných nepřátel, jejichž poražením však získáte možnost použití jedné ze tří speciálních sil. Mimo známého berserkra a nezranitelnosti se nám objeví oblíbené zpomalování toku času. Dočkat se můžeme i dalších příšer, které se vám postaví před hlaveň, nebo nově třeba i před obě hlavně brokovnice. Fanoušci série zajásají nad návratem dvouhlavňovky, příznivci Gravity Gunu z Half-Life 2 zase ocení jeho obdobu s názvem Grabber.

 

Threewave Software se postará o multiplayerovou část hry, která by měla být výrazně lepší, než v původní hře. Nejen že se limit hráčů zvýší na osm, navíc přibude Capture the Flag modifikace, kterou jsou Threewave Software přímo proslaveni (vždyť ji dělali nejen pro všechny díly Quake, ale třeba i pro SW: Jedi Akademy). Můžeme se těšit, že nás hra navštíví už 4. dubna.

Zdroj: Computer Games Magazine

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce