Doom 3 ukraden?

Internetové pirátství se zdá být všemocné. I přes přísná bezpečnostní opatření provázející přípravy příchodu Dooma 3 na trh se dnes na internetu objevila první pirátská verze Dooma 3 ke stažení; a to celých 12 dní před evropským relasem.

Dosud není jité, zda je soubor, který se na některých pirátských serverech před pár hodinami objevil, je skutečně plnou verzí hry, nebo zda se jedná pouze o neúplnou verzi; ale vzhledem k tomu, že v lisovnách se již několik týdnů pracuje s plnou verzí, je docela pravděpodobné, že se bude jednat právě o tuto (pro Activision a herní ditributory horší) variantu. Pokud tomu tak skutečně je, potencionální ztráty při prodeji hry mohou být obrovské.

Activision ani id Softvare se k celé situaci dosud nevyjádřili.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze (16) Další článek: Brother in Arms až v roce 2005

Témata článku: , , , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC