DOOM Eternal předvádí nového nepřítele, na scéně je lovec | GC

Hunter vám dá pořádně zabrat.

Bethesda představila na Gamescomu v krátkém traileru nového nepřítele pro nadcházející díl akční střílečky DOOM Eternal. Mezi nejlepší běžce to tento démon sice asi nedotáhne, ale i tak vám zaručeně bude schopný pořádně zmrazit úsměv. Částečně stroj, částečně netvor, který se vznáší nad zemí a má v rukávu nejednu vychytávku jako jsou rakety. Budete prostě muset spoléhat na to, že DOOM Slayer neztratil nic ze svého umu, abyste skrz tohoto nepřítele dokázali projít dál.

DOOM Eternal vychází na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch 22. listopadu a zatím se zdá, že bude vypadat lépe než kdy dříve. Snad se nemýlíme.

Váš názor Další článek: Sci-fi Everspace 2 se představuje a přináší spoustu novinek | GC

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

** Obludky, příšerky, monstra a paskvily mobilního světa ** Když dáte designérům volnou ruku, vrátí se to jako bumerang ** Zavzpomínejte s námi na nejošklivější telefony všech dob

Martin ChroustFilip Kůžel
TelefonyHistorieKuriozita
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách