Doom Eternal se odkládá na jaro roku 2020

V listopadu se bohužel nového Dooma nedočkáme.

Doom Eternal se opozdí a dočkáme se ho nejdříve na jaře příštího roku. Původní datum měl naplánované na listopad, ale studio id Software se teď rozhodlo vydání posunout, aby se věnovalo vyladění detailů a nevydalo nedokončenou hru. V době, kdy vývojáři sypou do světa jednu nedodělanou hru za druhou je to možná dobře. Snad bude čas navíc opravdu stát za to. 

Kromě toho se dozvídáme i fakt, že verze pro Switch už nedorazí ve stejný den jako ostatní platformy. Místo toho se ji dočkáme o něco později. Při vydání se bohužel nedočkáme ani žhavé novinky v podobě Invasion režimu, který měl nabízet možnost vstoupit do kampaně jiného hráče a udělat mu z ní skutečné peklo. Přidá se ale v updatu zdarma někdy po vydání hry. Nové datum vydání pro PS4, Xbox One a PC je 20. března 2020.

Váš názor Další článek: Mario Kart Tour: nejstahovanější hit podzimu | Mobilní recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Astronomové nalezli pozůstatky zničené sluneční soustavy
Jiří Černý
AstronomieSluneční soustava
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách