DotA 2 oficiálně opouští betu, hrajte finální verzi

Multiplayerový, zdarma hratelný online titul z dílen studia Valve po dlouhých dvou letech hází za hlavu betatest a je na Steamu ke stažení ve finální verzi.
DotA 2 oficiálně opouští betu, hrajte finální verzi

Vývojáři podotýkají, že se zájemci pouští do hry postupně, ve vyměřených vlnách, aby se zajistila maximální stabilita a co nejméně technických problémů. Všichni hráči jsou přidáni do fronty a Valve všem postupně rozesílá emaily s povolením do hry vstoupit.

Chceme, aby měla stávající komunita nerušený přístup ke hře, a přitom postupně pustit na servery nové hráče, aniž by to frustrovalo obě strany,“ nechalo se slyšet studio. „Jinými slovy chceme zjemnit úvodní tlak, a přitom dovolit všem si hru vyzkoušet.

Dota-2-review-2.jpg Dota-2-review-6.jpg ss_09f21774b2309fcb67a2d9f8b385b47c48e985ff.1920x1080.jpg

Nově přicházející jsou uvítány podrobným tutoriálem, který je seznámí se základními principy hry a připraví je k online bojům. Hráči se mohou proti botům spojit i s přáteli a pořádně si natrénovat strategie. V následujících týdnech budou vývojáři celý proces sledovat a vylepšovat některé herní aspekty, takže by fanoušci vůbec neměli narazit na problémy či nedostatky.

Zdroj: CVG