Doupě 10 – R.C. Cars, doživotní předplatné a salva recenzí

Recenze Vietcongu 2, FEAR, Black & White 2, FIFA, NHL 06 a mnoha dalších pecek dělají z obsahu říjnového Doupěte klenot plný diamantů. Připočtěte si k tomu soutěž o doživotní předplatné, velké odhalení Sony PSP a plnou hru R.C. Cars. Aktuální číslo ale nabízí další šperky.
Doupě 10 – R.C. Cars, doživotní předplatné a salva recenzí
Seznam kapitol
  1. Co najdete v desátém Doupěti?
  2. Kompletní obsah časopisu a 3CD/DVD příloh

Desáté Doupě oslavilo své jubileum, jak se patří - nášupem recenzí her, na které se těšila většina hráčů. V nabídce si vybere snad každý; příznivci hororů jsou určitě zvědaví, jak dopadl FEAR, hráči válečných akcí si určitě nenechají ujít ortel nad brněnským Vietcongem 2, stratégům nabídne říjnové číslo Black & White 2 a sportovci pochopitelně skončí u nejnovějších dílů FIFA a NHL. A to chybí ještěvyjmenovat Chameleon, Advent Rising nebo Moto GP 3.

 

Tři podoby říjnového Doupěte - která obálka se vám líbí nejvíce?

Ale to není rozhodně vše. Těšte se na tradiční rubriky - WOW, Pavlač nebo Byznys. Nechybí ani "učebnice 21. století" aneb pravidelný seriál Začínáme hrát a lahůdkou čísla je velká dopisová soutěž o doživotní předplatné Doupěte. Vše doplňují skvělé závodničky R.C. Cars coby plná hra verze s DVD nebo 3 CD.


Předplaťte si Doupě za 499 Kč a získejte 4 čísla a Mobility ZDARMA!


Neuvěřitelné

Začínáme hrát -  strategie

Pravidelná učebnice herního začátečníka vás tentokrát provede světem strategií, a to jak realtimových, tak tahových. Zajímá vás, které hry postavily základy žánru a které by vás neměly minout?

 

SuperWOW - nejpamátnější momenty herní historie

Hry nejsou jen o zábavě, ale i pocitech, emocích a - nebojme se to říct - umění. Co všechno už dokázaly přinést světu a jaké okamžiky jen tak z hlavy nevytřepete, to vám prozradil Martin Zavřel v tématickém článku, který se zaobírá nejemocionálnějšími zážitky herní historie.

 

Caesar 4 - pod pokličkou římského impéria

Oznámení následovníka legendární budovatelské strategie nás nenechalo chladnými, a tak jsme takřka okamžitě kontaktovali autory s hromadou otázek. Výsledkem je první světový rozhovor s Tilted Mill, kteří hru připravují.

 

Vyhrajte doživotní předplatné časopisu! Více informací v Listárně.


Opakovatelné

Recenze: Vietcong 2 - další brněnská perla?

I když nás atmosféra první návštěvy džungle značně vyděsila, sebrali jsme veškerou odvahu a vyrazili opět do akce. Jaké jsou naše dojmy z pokračování jedné z nejlepších českých her, to se dozvíte v recenzi čísla.

 


Recenze: Black & White 2 - černá, nebo bílá hra?

Rozporuplné, revoluční, zvláštní - takové bylo Black & White. Jaký je jeho následovník? Už nyní vám můžeme prozradit, že rozhodně logičtější a hratelnější. Zbytek si už budete muset přečíst v časopisu.

 

 

Recenze: FIFA 06 - pozdě PSA honiti

Lepší grafika, nové funkce a nové logo? Kdepak, nová FIFA 06 je jiná, přináší vytoužený krok směrem k fotbalovosti a uvěřitelnosti celkového dění na hřišti. Bude to však na krále ze stáje Konami stačit?

  * NHL se na rozdíl od svého bratříčka příliš nepovedla
Revolučnější

Recenze: FEAR - strach má nové jméno

Měl být atmosféričtější než Doom 3, měli jsme se bát a hledat pomoc u kardiologů. Jak to dopadlo? FEAR nás postrašil, zklamal i nadchnul.

 


Sony PSP - revoluce dorazila

Takřka celou konzolovou sekci věnujeme revolučnímu přístroji, herní krabičce na cesty s neuvěřitelným výkonem, zkrátka Sony Playstation Portable alias PSP. Přinášíme podrobné zhodnocení hardwaru, ale také shrnutí všech dostupných her i filmů pro tuto jedinečnou platformu.

 


DVD, nebo 3 CD? - rozhodnutí je na vás!

Nechceme vás omezovat ve výběru, proto vám jako obvykle servírujeme časopis ve verzích s DVD i 3 CD. Na obou bez rozdílu najdete skvělé pokořitele MicroMachines, závody autíček na ovládání R.C. Cars v češtině. Kromě toho nechybí ani zajímavá dema (Vietcong 2, FIFA 06, FEAR CZ), videa a speciální série Moorhuhnů. Kompletní obsah časopisu i příloh najdete jako obvykle v druhé kapitole článku.


Pozn. Obálku DVD k vytištění naleznete zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A