Doupě 17 - Dreamfall, průzkum českých obchodů a Gooka 2

Květnové Doupě asi nejlépe charakterizuje úsloví "od každého trochu". I když trochu asi není to správné slovo. Sedmnácté Doupě je nabité od první do poslední, stošestnácté stránky zajímavým obsahem všech druhů a žánrů. Obálka, které vévodí trochu zestárlá April Ryan, nenechá určitě žádného fanouška adventur chladným. Ano, recenzovali jsme Dreamfall!

A nejen ten. I přes na první pohled slabší měsíc se na konec přes osmičkovou hranici vyškráblo několik zajímavých titulů - Desperados 2, Spellforce 2, Animal Crossing a především City Life, jenž překvapivě zaútočil na pozice doposud okupované legendárním SimCity. Zážitkem měsíce ale pro každého redaktora byly chvíle strávené u Ghost Recon Advanced Warfighter (recenze pochopitelně nechybí).

Ale to rozhodně není vše. Vymanili jsme se ze stereotypního koloběhu novinky-preview-recenze a nabízíme opět netradiční články - třeba speciál o úrovni prodeje her v České republice, spojený s vlastními zkušenostmi při obléhání prodejen. V obřím tématu jsme se zaměřili na uchýlnosti - hry, které se vymykají zažitým a usedlým standardům. Připravili jsme pro vás také megatest grafických karet střední třídy, rozhovor s Eduardem Rojíčkem z US Action, Začínáme hrát s prvním oficiálním návodem, jak se stát nonstop hráčem a mnoho dalšího. Mimo jiné také plnou hru Gooka 2: Záhada Janatrisu, jak jinak než v češtině.

Více informací o květnovém Doupěti čekejte už v úterý, kdy se zároveň Doupě objeví na stáncích.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A