Doupě 18 - Hitman, HOMAM 5 a E3 speciál!

Vše, co byste rádi věděli o E3! Dojmy z hraní oznámených titulů, představení konzolí nové generace, E3 babes, pohled do zákulisí výstavy i reportáž z Los Angeles. Nejúplnější pohled na nejznámější herní veletrh na světě! A k tomu recenze největších pecek, pravidelné oblíbené rubriky, rozhovory a plná hra. To vše jen v červnovém Doupěti.
Doupě 18 - Hitman, HOMAM 5 a E3 speciál!
Seznam kapitol
  1. Co najdete v Doupěti 18?
  2. Kompletní obsah časopisu a příloh

Naprostá většina hráčů, která se předmětem svého zájmu alespoň trochu vážněji zabývá, zpozorní před zkratkou E3. Ne, nejde jen o jedno z možných zahájení šachové partie, ale také o největší herní událost roku. Na té pochopitelně redakce nemohla chybět a prostřednictvím největšího E3 speciálu v historii o ní neochudíme ani vás! Losangelská výstava dominuje také 9GB DVD (případně 2CD příloze), kterou dále doplňuje plná hra Pure Pinball v češtině.

  

Osmnácté Doupátko vám má co nabídnout, i pokud vám kalifornské počasí příliš nesvědčí. Mezi recenzemi nechybí Hitman: Blood Money, Heroes of Might and Magic 5, Rise of Nations: Rise of Legends. Našim redaktorům neunikla ani akce SiN Episodes: Emergence či Ghost recon Advanced Warfighter. A když už jsme se dostali do víru války, bylo by hříchem nezmínit Battlefield 2: Modern Combat pro Xbox 360 či netradiční Metroid Prime: Hunters (NDS). A ani zbylé rubriky nezahálely…


Doupě se jako jediný magazín na trhu prodává ve třech verzích - bez přílohy, s CD, s DVD – za bezkonkurenční cenu!


Střípky z Doupěte 18 (06/2006)

E3 Speciál: Vše o Los Angeles a Convention Centre

Byli jsme v centru herního dění a udělali vše pro to, abyste měli pocit, že jste v LA byli také. V Doupěti najdete nejen klasickou reportáž, ale i plánek výstaviště, ohodnocení nejzajímavějších stánků a také zážitků z hlavního města Kalifornie. Nechybí ani sabotážní sedmero bodů "proč bylo lepší zůstat doma".

  


E3 speciál: Nejlepší hry výstavy

Na více než dvaceti stranách vám představíme nejzajímavější hry, které byly na E3 k vidění. Nečekejte suché preview, ale opravdové dojmy přímo z akce! Většinu her jsme otestovali na vlastní kůži.

   

E3 speciál: PS3 a Wii

Letošní E3 byla primárně o konzolích nové generace. Zatímco Microsoft představoval nabídku titulů pro Xbox 360, v centru zájmu u Sony a Nintenda byly samotné přístroje, které na svou premiéru teprve čekají. Co nabídne Wii a PS3? Kolik budou stát a co tvoří jejich vnitřnosti? I to se dozvíte v E3 speciálu!

  Předplaťte si Doupě - získáte zdarma originální hru!


Téma čísla: Jak se dělají hry

Fascinují vás hry? Chtěli jste být odmalička tím kdo je tvoří? Nechceme vás odrazovat, ale než se do něčeho pustíte, musíme vás informovat, jak vývoj doopravdy probíhá. A pokud by vám ani to nestačilo, na DVD najdete přednášky z brněnského setkání vývojářů GDS 2006, kteří v nich hovoří o svých vlastních zkušenostech.

  

Vražedná recenze: Hitman: Blood Money

Poslední díl dobrodružství nájemného zabijáka (Contracts) viditelně ztrácel dech. Podařilo se dánským tvůrcům sérii resuscitovat, nebo jde o převařenou porci zábavy z rok starého pokrmu? Odpověď vám dá náš hlavní specialista a fanoušek série - šéfredaktor Kamil Gric.

  


Sprška recenzí - HOMAM, Rise of Legends, Ghost Recon, SiN Episodes

Kvalita tentokrát zvítězila nad kvalitou. Počet recenzovaných her sice neboří žádné rekordy, na druhou stranu mezi Heroes of Might and Magic 5, Rise of Legends či Ghost Recon Advanced Warfighter si vybere většina hráčů. Nechybí ani pohled na klasickou adventuru Paradise.

   


Konzolové recenze: (Ne)malé věci
 
Konzolová část Doupátka se nemůže nevěnovat vylepšenému handheldu DS Lite a také novinkám, které na tuto platformu přicházejí. Jendou z nich je simulátor chirurga Trama Center, nechybí ale ani poněkud nečekaně kvalitně zvládnutá FPS, která se přirozeně ovládá pomocí stylusu!

   

 

Hardware: Vše, co potřebujete vědět o procesorech

Opět jsme využili služeb největších odborníků v zemi a nechali kolegy z Computeru vypracovat obsáhlé pojednání o současných procesorech. Jaké jsou jejich klíčové funkce? Vyplatí se čekat na dvoujádrové procesory? Které typy jsou nejvýhodnější pro hráče?

  


2CD/DVD: Pure Pinball, E3 speciál a GDS!

Omlouváme se všem, kteří se těšili na strategii No Man´s Land - díky menším technickým obtížím se jí dočkáte až příští měsíc. Náhrada je však více než adrenalinová, těšit se můžete na plnou verzi netradiční hospodské zábavy, Pure Pinball. Hra je plnohodnotným simulátorem, přesně počítá pohyb kuličky po stole a v úvahu bere i vaše bouchání od stolu. Přesto se u ní zabaví spolehlivě každý. Kromě pinballu na CD/DVD najdete i nejzajímavější videa z E3, záznamy z konferencí Nintenda, Microsoftu i Sony a jako malý bonus k tématu čísla i videozáznamy přednášek z GDS 2006 (pouze na DVD).


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další vylepšováky

Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další …

Ne každý z nás má na to stát se tím nejlepším z nejlepších. Co když ale k úspěchu existuje zkratka?

10.  1.  2021 | |24 N/A
Miroslav Werner
TémaBezpečnost
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma