Doupě 18 - obří E3 speciál, Hitman či HOMAM

Dění v herním světě se v květnu na pár dnů zastavilo a zraky všech se přesunuly k Los Angeles a tamní výstavě E3. I pokud jste nebyli dostatečně spořiví a nenašetřili si padesát tisíc na cestu a pobyt ve Městě andělů, nemusíte smutnit. Díky největšímu domácímu speciálu v historii získáte komplexní přehled o celém průběhu výstavy i předváděných hrách. Nebudeme se jen bavit o desítkách zajímavých titulů či ohlášených detailech konzolí nové generace - podíváme se i do zákulisí a pod pokličku nezbytných potíží Středoevropanů v americkém velkoměstě. Virtuální zájezd do Kalifornie nikdy nebyl uvěřitelnější!

Ale nejen megalomanským speciálem je živo červnové Doupě. Nechybí recenze očekávaných titulů. Stojí nový Hitman opravdu za hřích? Přináší dostatek novinek oproti předchůdci? Jak dopadl pátý díl Heroes of Might and Magic? Mají tahové strategie vůbec v dnešním světě místo? Podívali jsme se na zoubek i hrám Rise of Legends, Paradise, Da Vinci Code, Battlefield 2: Modern Combat (Xbox 360), či simulátoru chirurga Under the Knife (NDS).

Doupě je jediným magazínem všech hráčů

Na 116 stranách nového Doupátka najdete také téma věnované vývoji her a některým jeho obzvláště důležitým aspektům. Nechybí ani tradiční rozhovor NAOSTRO, v němž jsme si tentokrát popovídali o opomíjené části herního průmyslu, budgetových hrách, s úspěšnou pražskou firmou SCS Software. Nechybí ani další díl do skládanky našeho hardwarového rádce - díky kolegům z Computeru získáte úplný přehled o možnostech procesorů na trhu.

Omluva směřuje ke všem, kteří se těšili na avizovanou plnou hru No Man´s Land. Díky menším technickým problémům se zajímavá realtime strategie objeví až v příštím čísle. Místo ní se na CD/DVD povaluje na první pohled jednoduchá, ale hrozně návyková zábava - Pure Pinball (v češtině). Kromě toho nechybí ani E3 speciál a všechna důležitá videa z Los Angeles (včetně záznamů z konferencí o PS3, Xboxu 30 či Wii). Připravili jsme pro vás i zajímavé vystoupení z unikátní vývojářské konference GDS 2006.

Šesté letošní Doupě vychází 7. června, článek s kompletním představením vyjde jako vždy o den dříve.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole