Doupě 22 – Splinter Cell, Gothic 3 a Creature Conflict jako bonus!

Nové Doupě v sobě skrývá opravdové poklady. Plnou náruč podzimních recenzí, jimž dominují Company of Heroes, Gothic 3, Okami či nový Splinter Cell. Nechybí ani velké rozebrání kontroverzní ochrany StarForce. Na zoubek jsme se podívali i ambicióznímu projektu Spore. A DVD? Petr Molyneux naživo či plná hra Creature Conflict.
Doupě 22 – Splinter Cell, Gothic 3 a Creature Conflict jako bonus!
Seznam kapitol
  1. Co najdete v říjnovém Doupěti?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD

Podívejte se pozorně na obálku. Nevšimli jste si něčeho zvláštního? Plusový bod pro pozorné čtenáře – v říjnu vám oficiálně představujeme nové logo Doupěte, které vzniklo po dlouhých debatách s grafickým oddělením. Věříme, že se vám bude líbit stejně jako nám (na první pohled možná pozitivní emoce nevyvolává, ale od pátého zahledění si jej už dva měsíce nemůžeme vynachválit).

Změn se dočkala i obálka, která je lesklejší a tlustší než její předchůdkyně. Objemnější je i Doupátko samotné, a to díky změně vazby, která zároveň zabraňuje nehezkému mačkání při dlouhodobějším používání (daní za to je cena 49,90 bezpřílohové verze, verze s DVD zůstává na obvyklých 99,90 Kč).  Dost však technických záležitostí – vy jste určitě nejvíce zvědaví na to, co v říjnovém čísle najdete.

Exkluzivní nabídka - Doupě s DVD za 23 Kč! Více informací v časopise


Střípky z Doupěte 22 (10/2006)

Reportáž z X06 – novinky od Microsoftu

Dříve než se zahledíte do tradičního nášupu novinek v sekci Loading, nabídneme vám žhavé dojmy z velké podzimní prezentace Microsoftu v Barceloně. Současný lídr trhu konzolí nové generace ještě před vstupem konkurentů odhalil své plány v nejbližších měsících, čímž potěšil jak fandy Xboxu 360, tak kované PCčkáře. Čím? Prozradíme vám v časopise.

 

Preview: Spore – po simsmánii následuje sporemánie?

Will Wright je pojem, s nímž bývá spojován obrovský úspěch Simcity a Sims. Je to opravdový génius, který kam sáhne, tam vyskakují z nadšených hráčů milióny? Spore je bezesporu ambiciózní projekt, má však šanci uspět?

 

Z dalších připravovaných her se podíváme například na Raymana v novém dobrodružství Raving Rabbids (jehož geniální video jste mohli zhlédnout na Invexu), připravované díly Final Fantasy či strategii Star Trek: Legacy.


Téma čísla: Pravda o StarForce

Znáte to určitě z vlastní zkušenosti. U mnoha článků se objeví dotaz „Má hra SF?“ a po kladné odpovědi následuje salva příspěvku ve stylu „Tak to si nekoupím, nehodlám si zničit počítač“. Jde o oprávněné výkřiky? Mají se uživatelé programů a her chráněných ochranou StarForce čeho bát? Prozradíme vám ve velkém tématickém článku.

 

 

Předplaťte si Doupě a získejete HOMAM 5, nebo Toca Race Driver 3


PC recenze: Company of Heroes

Jakýkoli přívlastek je zbytečný. Čísla totiž hovoří samy za sebe. Company of Heroes je jasným favoritem na trůn pro strategii roku, je strhující, filmovou a chytlavou podívanou, která vám nedá pokoj, než se dostanete k cíli. Na DVD mimochodem najdete obří demoverzi!

 


PC recenze: Gothic 3

Dlouhou dobu jsme usilovně přemýšleli (diskutovali a nadávali si), kdo bude lepší. Zdali Oblivion, nebo Gothic 3. Konec spekulacím, Doupě zná odpověď. A dozvíte se ji i vy v recenzi třetího dílu unikátního německého RPG.

PC recenze: Just Cause, GTR2 a další…

 

Listopadové Doupě je nabité recenzemi a naprostá většina z nich skrývá vysoké číslo na konci. Realistické závody GTR 2, akční GTA v tropech Just Cause, strategie Paraworld či Joint Task Force anebo třeba nejnovější návrat legendárního Caesara. A to jsme přeskočili i další hry jako NHL 07, Guild 2 nebo datadisk FEARu.

   


Konzolové recenze: Splinter Cell: Double Agent

Máme ho! Vyslýchali jsme jej hodiny a hodiny a vše jsme z něj dostali! Víme, jaký je nejnovější díl Splinter Cellu s podtitulem Double Agent. Hráli jsme jej a musíme uznat, že Ubisoft ví, co dělá.

 

Konzolové recenze: Okami, Yakuza a další

Přesto si ocenění Konzolová recenze měsíce odnáší někdo úplně jiný. Zvláštní. Umělecký. Okami bylo od počátku v centru pozornosti obdivovatelů netradičního zážitku a po vydání můžeme zodpovědně prohlásit, že právem. Jaké dojmy jsme si z hraní odnesli, to se můžete dočíst v recenzi.

 

Bonus Zone: Vše o Civilizaci

Mezi jinými rubrikami vyniká zejména „plná verze“ Rozšířeného zážitku, která vám představí spoustu možností, jak si prodloužit zážitek z hraní Civilizace 4. Chcete nové kampaně? Český národ? Něco speciálního? Vše najdete v časopise a na DVD.

 

9 GB DVD: Creature Conflict, Peter Molyneux a další

Plnou hrou aktuálního čísla je velký konkurent Worms – hra Creature Conflict, v níž však nebojují růžoví červíci, ale mnohá jiná zvířecí stvoření. Kromě nášupu demoverzí (včetně Company of Heroes či Just Cause) jsme si pro vás také přichystali lahůdku z Barcelony – přenos prezentace Petera Molyneuxe, který zasvěceně představuje novinky ve Fable 2.

 

Další, listopadové číslo Doupěte vychází 22. listopadu.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |