Doupě 25 – WoW, Crackdown a hráčské horoskopy!

Je sice leden, a tak hráči automaticky očekávají herní sucho, to se ale letos nekoná. Nejoblíbenější hra posledních let, MMORPG World of Warcraft, se dočkala expanze, kterou jsme pochopitelně v lednovém Doupěti nemohli nechat stranou zájmu! Kromě zevrubné prohlídky světa Burning Crusade (podrobnou recenzi si necháme na některé z dalších čísel) se fanoušci mohou již příští středu (předplatitelé tradičně v úterý) těšit na speciál věnovaný pluginům, které hraní značně zpříjemňují, a další povídání o světě nejpopulárnějšího západní onlinovky dneška.

Ale Warcraft není jediným tématem nejlevnějšího herního magazínu na trhu. Dočkáte se recenze nejpokročilejší next-gen (nebo již current-gen?) akce Rainbow Six: Vegas, zvláštního vyzyvatele GTA pod jménem Crackdown nebo třeba pohodové kreslené adventury Runaway 2.

Specialitou, která nemá v herním světě obdoby, je herní horoskop pro rok 2007, připravený na míru každého znamení. Věříte hvězdám, astrologům a numerologii? Přečtěte si, co pro jednotlivá znamení nachystali v následujících dvanácti měsících!  

Na DVD tentokrát naleznete nejnovější verzi (2.8) populárního vojenského simulátoru America´s Army, který kromě boje premiérově přináší možnost vytvářet si vlastní mapy! Součástí přílohy je také kompletní sbírka 26 nejzajímavějších her z aktuálního ročníku soutěže Becher Game a spousta dalších zajímavostí.

Lednové Doupě vychází jako obvykle ve verzích bez přílohy (49,90 Kč) a s DVD (99,90 Kč) ve středu, předplatitelé jej však dostanou do schránek o den dřív (23. ledna), kdy vám také přineseme podrobnější představení časopisu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A