Doupě 26 – známe budoucnost Oblivionu!

Co všechno tvůrci připravují do datadisku Shivering Isles? Na jaké nové postavy, příběh a světy se můžeme těšit? Jak se to celé hraje? To vše vám prozradí už příští týden únorové číslo Doupěte! Exkluzivní první dojmy z návštěvy vývojářů v Londýně jsou doplněné rozhovorem přímo s autory. Podrobnější informace o světě Shivering Isles nikde nenajdete!

 

Doupě dále nabízí pohled na Command and Conquer: Tiberium Wars, první dojmy z hraní RPG od tvůrců FF Blue Dragon či obří tématický článek o emulátorech. Dozvíte se, co vlastně emulátory dělají, kde se dají sehnat (vybrané najdete na DVD) a v jakém případě je jejich užití legální. Zbystřit by měli zejména majitelé Nintenda DS. Obří speciál nabídne užitečné rady k používání nejpopulárnějšího handheldu dneška a doplní je recenzemi známých i neznámých titulů. Jaké hry vám nesmí chybět? Na co se těšit?

Recenzujeme nejnovější hry od Test Drive Unlimited, Resident Evil 4, Europa Universalis 3, UFO: Afterlight po Rogue Galaxy či Lost Planet. Dočkáte se rovněž rozhovoru s manažerem Intelu pro střední a východní Evropu, testu levných LCD monitorů nebo tipů a modů pro Gothic 3.

Plnou hrou je zapomenutá strategická perla  – Patrician III. Hra populární zejména v Německu se u nás nedočkala velké propagace, což je trochu škoda. Nyní to můžeme napravit! Doupě vychází ve středu 21. února, předplatitelé jej dostanou do schránek o den dříve. V úterý také vyjde podrobný článek s představením kompletního obsahu.

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sedn…

Parta kamarádů, velký gauč, jedna obrazovka. Mysleli jste si, že gaučový multiplayer už je mrtvý? Kde že. Stačí dobře hledat a my jsme to udělali za vás.

21.  7.  2018 | | 2 N/A