Doupě 27 – Enclave, Želvy Ninja a motorová pila

Kdo by si je nepamatoval? Zelené, ohebné a milující pizzu. Želvy Ninja jsou zpět! Nejsou ale samy – v březnovém Doupěti je doprovodí Supreme Commander, Jade Empire, SiIverfall nebo třeba jedna z nejočekávanějších akcí budoucnosti – Resistance. Jako zákusek servírujeme plnou verzi mlátičky od tvůrců Riddicka – Enclave.
Doupě 27 – Enclave, Želvy Ninja a motorová pila
Seznam kapitol
  1. Co najdete v Doupěti 27?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD

Březen, za kamna vlezem? A proč, když máme Playstation 3? Jednak topí stejně dobře a také zabaví mnohem více, než koukání do plamenů. I na ty ostatně v březnovém Doupěti dojde, například v Motorstormu nebo Resistance. Vše se dozvíte ve Speciálu věnovaném luxusní skřínce od Sony. V třetím měsíci roku jsme ale také vzpomínali (při návratu Leonarda a jeho party), zabíjeli (Resistance, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Jade Empire), řídili, abychom mohli zabíjet (Supreme Commander) nebo se zabíjeli sami od sebe (Freak Out).

  
Doupě se prodává za bezkonkurenční cenu 49,90/99,90 Kč (včetně DVD s plnou hrou)

Nabídka je bohatá, a to ještě nebyla řeč o velké historické studii herních ovladačů, představení DirectX 10, rozhovoru s Lukášem Veselým o UFO, nebo podrobném prozkoumání Zatracenců z líhně české adventurní jedničky Future Games (Posel smrti, Nibiru).


 Bezkonkurenční nabídka: Předplaťte si Doupě za 349 Kč na rok!

Střípky z Doupěte 27 (3/2007)

Velké preview: Odoláte Resistance?

Nejzajímavější hra loňského veletrhu v Lipsku, která pokořila Bioshock a další hvězdy. Ohromila i jinak ortodoxní fanoušky platformy PC a přitom je to akce, primárně vyvíjená pro PS3 a Xbox 360! Co se za ní skrývá a čím je zajímavá? Vše se dozvíte ve velkém preview.

 

Rozhovor: Zatracenci s filmovou zápletkou

Po Poslovi smrti a Nibiru má do světa vyrazit další klasická adventura z dílny českých Future Games. Zápletka, která jako by vypadla z holywoodského thrilleru, zvláštní postavy a zasazení děje. Jak může dopadnout příběh muže, jenž dostal druhou šanci žít na podivném ostrově kdesi v trhlině časoprostoru? Důkladně jsme vyzpovídali autory hry a přinášíme odpovědi na všechny myslitelné otázky.

 


Téma: Herní ovladače

PCčkáři si herní světy neumí představit bez populární kombinace kláves WASD a myši, majitelé konzolí upřednostňují gamepady. Herní světy však nabízejí mnohem více ovládacích prvků. Jaké jsou nejzajímavější, nejstarší a nejbizarnější? V obřím tématu Doupěte se dozvíte pravdu i o motorových pilách.

  

VELKÁ recenze VELKÉHO Supreme Commanderu

Je velká, co velká... obří a monstrózní. Strategie Supreme Commander uchvátí každého, kdo klade důraz na velikost a počty jednotek, řítících se na nepřítele. Všem budete velet vy! Jak si hru nejlépe představit, čím je zvláštní a dokonalá, kde naopak autoři udělali chyby, to vše se dozvíte v naší recenzi.

 

PC Recenze: Jade Empire, TMNT, War Front, Silverfall

Dlouho jsme čekali na PC konverzi Xboxového hitu Jade Empire. Nyní je konečně tady – jak dopadl? A co Želvy Ninja? Další céčková hra podle béčkového filmu? Ani náhodou – jak se dozvíte v sekci PC recenzí. Verdikt jsme vynesli také nad Infernalem, World of Warcraft: Burning Crusade (po měsících hraní) nebo SRPG ilverfall. Seznam všech recenzovaných her najdete v druhé kapitole článku.

  

  

Speciál: Playstation 3

Next-gen věk započal spolu s prvním došlápnutím Sony na horkou evropskou půdu. Playstation 3 je tu a s ním i rozšířená várka launchových titulů. Bude stačit namlsanému hráči ze starého kontinentu? Jaké hry jsou nezajímavější, které naopak raději pořídit zlobivému sourozenci? Dozvíte se ve velkém Playstation 3 speciálu.

  


Konzolové recenze: Ghost Recon AW2, Phoenix Wright 2, Resistance

Kromě PS3 nášupu (v čele s Motorstorm a Resistance) jsme zrecenzovali i čerstvé pokračování mexického dobrodružství americké zásahové jednotky v Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Nejpříjemněji nás však kupodivu překvapila právnická adventura Phoenix Wright z Nintenda DS. Holt není všechno zábava, co se polygony blyští...

  

 

Bonus Zone: DirectX 10

První grafické karty s oslňujícími nálepkami „DirectX 10“ jsou tady. Co to znamená pro majitele PC? V čem všem bude DirectX 10 jiná? Dozvíte se v našem podrobném článku.

 

 

DVD: Enclave, Sims 2 speciál a válka strategií

Stříbrný kotouč nabízí jako obvykle hodiny další zábavy. V prvé řadě je tu plná hra – brutální akce od tvůrců Riddicka – Enclave. Kromě toho nechybí ani zajímavý souboj „strategií roku“ – Command and Conquer 3 a Supreme Commander. Vyzkoušejte si hratelné verze a rozhodněte, kdo se stane vítězem! 9GB DVD je však zaplněno dalšími zajímavými daty. Nechybí obří Sims 2 speciál pro každého fanouška této neobvykle úspěšné strategie, videa z nejnovějších her a samozřejmě patche, obrázky či wallpapery. Kompletní obsah DVD najdete v druhé kapitole článku.

Další, dubnové číslo Doupěte, s plnou hrou Serious Sam, vychází 18. dubna.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |