Doupě 27 – S Želvami Ninja a akční Enclave

Chvilka nostalgie. Pamatujete si kvarteto zelených bojovníků, jež vedl učitel ninja zmutovaný do podoby krysy? Leonarda, Donatella, Michelangela, Raphaela? Na jejich odvěkého nepřítele Trhače? Na oblíbenou pizzu s ančovičkami? Želvy Ninja jsou zpět! I když kvalitu filmu odhadnout nedokážeme, s ním spjatá hra překvapila!

Březnové Doupě zaujme i milovníky dalších žánrů. Důkladně jsme otestovali Supreme Commandera, Jade Empire, Maelstrom či Infernal. Škoda jen, že čekání na Stalkera nakonec nevyšlo. Nové Doupě také zahalila černá barva. Nikdo naštěstí neumřel, jen do redakce dorazil naleštěný skvost od Sony – Playstation 3. Jaká je dlouho očekávaná konzole nové generace? Co nabídnou launchové tituly při příležitosti evropského startu?

  
Doupě se prodává ve dvou verzích – bez přílohy a s DVD a plnou hrou za bezkonkurenčních 49,90 a 99,90 Kč

Na zoubek jsme se také podívali legendě Sims 2 a nabízíme spoustu rad a zajímavých utilitek pro každého fanouška. V čtenářském rozhovoru Naostro jste kladli zajímavé otázky Lukáši Veselému, vedoucímu projektu UFO: Afterlight – přinášíme odpovědi! O plnou hru se tentokrát zasloužilo studio Starbreeze – tvůrci povedené herní konverze Riddicka. Na DVD však najdete jejich předchozí akci Enclave, která místo pistolí a vězení nabízí k ochutnání sílu lesklé oceli a magie.

27. Doupě vychází 21. března, předplatitelé jej dostanou do schránek o den dříve a ve stejný den vám nové číslo představíme v podrobném článku.


 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

včera |
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A