Doupě 27 – S Želvami Ninja a akční Enclave

Chvilka nostalgie. Pamatujete si kvarteto zelených bojovníků, jež vedl učitel ninja zmutovaný do podoby krysy? Leonarda, Donatella, Michelangela, Raphaela? Na jejich odvěkého nepřítele Trhače? Na oblíbenou pizzu s ančovičkami? Želvy Ninja jsou zpět! I když kvalitu filmu odhadnout nedokážeme, s ním spjatá hra překvapila!

Březnové Doupě zaujme i milovníky dalších žánrů. Důkladně jsme otestovali Supreme Commandera, Jade Empire, Maelstrom či Infernal. Škoda jen, že čekání na Stalkera nakonec nevyšlo. Nové Doupě také zahalila černá barva. Nikdo naštěstí neumřel, jen do redakce dorazil naleštěný skvost od Sony – Playstation 3. Jaká je dlouho očekávaná konzole nové generace? Co nabídnou launchové tituly při příležitosti evropského startu?

  
Doupě se prodává ve dvou verzích – bez přílohy a s DVD a plnou hrou za bezkonkurenčních 49,90 a 99,90 Kč

Na zoubek jsme se také podívali legendě Sims 2 a nabízíme spoustu rad a zajímavých utilitek pro každého fanouška. V čtenářském rozhovoru Naostro jste kladli zajímavé otázky Lukáši Veselému, vedoucímu projektu UFO: Afterlight – přinášíme odpovědi! O plnou hru se tentokrát zasloužilo studio Starbreeze – tvůrci povedené herní konverze Riddicka. Na DVD však najdete jejich předchozí akci Enclave, která místo pistolí a vězení nabízí k ochutnání sílu lesklé oceli a magie.

27. Doupě vychází 21. března, předplatitelé jej dostanou do schránek o den dříve a ve stejný den vám nové číslo představíme v podrobném článku.


 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

včera | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A