Doupě 27 – S Želvami Ninja a akční Enclave

Chvilka nostalgie. Pamatujete si kvarteto zelených bojovníků, jež vedl učitel ninja zmutovaný do podoby krysy? Leonarda, Donatella, Michelangela, Raphaela? Na jejich odvěkého nepřítele Trhače? Na oblíbenou pizzu s ančovičkami? Želvy Ninja jsou zpět! I když kvalitu filmu odhadnout nedokážeme, s ním spjatá hra překvapila!

Březnové Doupě zaujme i milovníky dalších žánrů. Důkladně jsme otestovali Supreme Commandera, Jade Empire, Maelstrom či Infernal. Škoda jen, že čekání na Stalkera nakonec nevyšlo. Nové Doupě také zahalila černá barva. Nikdo naštěstí neumřel, jen do redakce dorazil naleštěný skvost od Sony – Playstation 3. Jaká je dlouho očekávaná konzole nové generace? Co nabídnou launchové tituly při příležitosti evropského startu?

  
Doupě se prodává ve dvou verzích – bez přílohy a s DVD a plnou hrou za bezkonkurenčních 49,90 a 99,90 Kč

Na zoubek jsme se také podívali legendě Sims 2 a nabízíme spoustu rad a zajímavých utilitek pro každého fanouška. V čtenářském rozhovoru Naostro jste kladli zajímavé otázky Lukáši Veselému, vedoucímu projektu UFO: Afterlight – přinášíme odpovědi! O plnou hru se tentokrát zasloužilo studio Starbreeze – tvůrci povedené herní konverze Riddicka. Na DVD však najdete jejich předchozí akci Enclave, která místo pistolí a vězení nabízí k ochutnání sílu lesklé oceli a magie.

27. Doupě vychází 21. března, předplatitelé jej dostanou do schránek o den dříve a ve stejný den vám nové číslo představíme v podrobném článku.


 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |