Doupě 29: Nejen LOTROmánie!

Pán prstenů ještě zdaleka neřekl své poslední slovo a v jeho nové MMORPG instalaci se rozhodl obsadit redakci! Má ale co dělat, aby nepodlehl rozsáhlému odhalení skvěle vypadající strategie World in Conflict, Forza Motorsport 2 nebo zakulaceným polygonům recenzovaného hitu Tomb Raider: Anniversary vedle plných verzí Steel Panthers, City of Heroes a kompletním archivu starších Doupat ve formátu pdf na DVD!
Doupě 29: Nejen LOTROmánie!
Seznam kapitol
  1. Co najdete v Doupěti 29?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD
Online hrám již dva roky dominuje World of Warcraft a stále nenachází konkurenci. Tedy až dodnes! Porazí jej Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar svým licencovaným obsahem nebo je v něm něco navíc? To vše se čtenář dozví v recenzi doplněné historickým průřezem her na motivy Pána prstenů.

 


Jedno MMORPG však rozhodně nevládne všem, herní sucho bylo na poslední chvíli prolomeno vynikajícími tituly jako Tomb Raider: Anniversary nebo Spider-Man 3, který na rozdíl od filmu mile překvapil, a ani DVD příloha nezůstala čtenářům nic dlužná. Kromě plné verze Steel Panthers a čtrnáctidenního trial klíče k onlinovce City of Heroes na nílze nalézt především kompletní archiv starších čísel časopisu Doupě ve formátu PDF!

Bezkonkurenční nabídka: Předplaťte si Doupě za 349 Kč na rok!


Novinky: Sam Fisher spatřen, ale nepolapen!

Herní sucho znamenalo žně na poli ohlašovaných her. Kromě očekávaných klasik typu Call of Duty 4 se jal odhalovat především Ubisoft. Jaký bude nový Splinter Cell: Conviction a co v sobě skrývá záhadný projekt Tom Clancy’s Endwar?

 


Dojmy z první ruky: Třetí světová zachvátí Zemi

Tvůrci obou dílů strategické perly Ground Control, švédský tým Massive, v sobě nezapřou své kořeny, přestože se prostřednictvím titulu World in Conflict přesouvají k tématice moderní války. Nahlédnout pod pokličku projektu jsme se vydali až do jejich chladných kanceláří.

 


Xbox 360 promlouvá: Bude závodění jen o grafice?

Jak vypadají realistické, ale přesto smrtelně zábavné závody na Xbox 360? Samotná konzole nám to prostřednictvím Forza Motorsport 2 již pošeptala, nyní vám její zprávu přinášíme v preview sekci časopisu.

 


Téma: Sony PSP včera a dnes. Co bude zítra?

Rozměrná a technicky nadupaná konzole od Sony je na trhu již nějaký ten pátek. Jak se jí vedlo a jaké jsou vyhlídky do budoucna? Zdali si má cenu kupovat aktuálně zlevněný handheld a jak je to s hrami a softwarem pro něj ozřejmí aktuální téma čísla.

 


PC Recenze: Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Elfové, skřeti, trpaslící, ti zde již byli v tolika MMORPG, nicméně ještě v žádném, které nese rukopis autora všech jmenovaných ras, J.R.R. Tolkiena. Podařilo se přenést magický svět na monitory?

 


PC Recenze: Tomb Raider: Anniversary

Lara se vrátila ve své původní, jedenáct let staré podobě a paradoxně jí to sluší mnohem víc, než v kterémkoliv jiném pokračování série Tomb Raider. Čím si nás archeoložka s pistolemi proklatě nízko u klenutého pasu získala?

 


Konzolové recenze: Ratchet & Clank

Dvojice rozdováděných postaviček konečně dorazila i na PSP. Udělala to ve velkém stylu, a to jako kandidát na nejlepší hru této platformy vůbec.


Rozšířený zážitek: S Freemanem až za hrob!

Fenomén Half-Life 2 má i po letech k vyčpělosti daleko, zejména díky hromadě fanouškovských přídavků. Seznam těch nejlepších i s mnoha dalšími tipy pro hru čtenář nalezne v aktuálním Doupěti.

 


Hardware: Ve čtyřech se to lépe táhne

S příchodem konzolí nové generace nastoupily i vícejádrové procesory. Jak to dopadne, když se dají čtyři výpočetní jednotky do PC a jaký je dopad na moderní hry odhalí náš test.

Další, červnové číslo Doupěte nabité informacemi vychází 13. června.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |