Doupě 29: Nejen LOTROmánie!

Pán prstenů ještě zdaleka neřekl své poslední slovo a v jeho nové MMORPG instalaci se rozhodl obsadit redakci! Má ale co dělat, aby nepodlehl rozsáhlému odhalení skvěle vypadající strategie World in Conflict, Forza Motorsport 2 nebo zakulaceným polygonům recenzovaného hitu Tomb Raider: Anniversary vedle plných verzí Steel Panthers, City of Heroes a kompletním archivu starších Doupat ve formátu pdf na DVD!
Doupě 29: Nejen LOTROmánie!
Seznam kapitol
  1. Co najdete v Doupěti 29?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD
Online hrám již dva roky dominuje World of Warcraft a stále nenachází konkurenci. Tedy až dodnes! Porazí jej Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar svým licencovaným obsahem nebo je v něm něco navíc? To vše se čtenář dozví v recenzi doplněné historickým průřezem her na motivy Pána prstenů.

 


Jedno MMORPG však rozhodně nevládne všem, herní sucho bylo na poslední chvíli prolomeno vynikajícími tituly jako Tomb Raider: Anniversary nebo Spider-Man 3, který na rozdíl od filmu mile překvapil, a ani DVD příloha nezůstala čtenářům nic dlužná. Kromě plné verze Steel Panthers a čtrnáctidenního trial klíče k onlinovce City of Heroes na nílze nalézt především kompletní archiv starších čísel časopisu Doupě ve formátu PDF!

Bezkonkurenční nabídka: Předplaťte si Doupě za 349 Kč na rok!


Novinky: Sam Fisher spatřen, ale nepolapen!

Herní sucho znamenalo žně na poli ohlašovaných her. Kromě očekávaných klasik typu Call of Duty 4 se jal odhalovat především Ubisoft. Jaký bude nový Splinter Cell: Conviction a co v sobě skrývá záhadný projekt Tom Clancy’s Endwar?

 


Dojmy z první ruky: Třetí světová zachvátí Zemi

Tvůrci obou dílů strategické perly Ground Control, švédský tým Massive, v sobě nezapřou své kořeny, přestože se prostřednictvím titulu World in Conflict přesouvají k tématice moderní války. Nahlédnout pod pokličku projektu jsme se vydali až do jejich chladných kanceláří.

 


Xbox 360 promlouvá: Bude závodění jen o grafice?

Jak vypadají realistické, ale přesto smrtelně zábavné závody na Xbox 360? Samotná konzole nám to prostřednictvím Forza Motorsport 2 již pošeptala, nyní vám její zprávu přinášíme v preview sekci časopisu.

 


Téma: Sony PSP včera a dnes. Co bude zítra?

Rozměrná a technicky nadupaná konzole od Sony je na trhu již nějaký ten pátek. Jak se jí vedlo a jaké jsou vyhlídky do budoucna? Zdali si má cenu kupovat aktuálně zlevněný handheld a jak je to s hrami a softwarem pro něj ozřejmí aktuální téma čísla.

 


PC Recenze: Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Elfové, skřeti, trpaslící, ti zde již byli v tolika MMORPG, nicméně ještě v žádném, které nese rukopis autora všech jmenovaných ras, J.R.R. Tolkiena. Podařilo se přenést magický svět na monitory?

 


PC Recenze: Tomb Raider: Anniversary

Lara se vrátila ve své původní, jedenáct let staré podobě a paradoxně jí to sluší mnohem víc, než v kterémkoliv jiném pokračování série Tomb Raider. Čím si nás archeoložka s pistolemi proklatě nízko u klenutého pasu získala?

 


Konzolové recenze: Ratchet & Clank

Dvojice rozdováděných postaviček konečně dorazila i na PSP. Udělala to ve velkém stylu, a to jako kandidát na nejlepší hru této platformy vůbec.


Rozšířený zážitek: S Freemanem až za hrob!

Fenomén Half-Life 2 má i po letech k vyčpělosti daleko, zejména díky hromadě fanouškovských přídavků. Seznam těch nejlepších i s mnoha dalšími tipy pro hru čtenář nalezne v aktuálním Doupěti.

 


Hardware: Ve čtyřech se to lépe táhne

S příchodem konzolí nové generace nastoupily i vícejádrové procesory. Jak to dopadne, když se dají čtyři výpočetní jednotky do PC a jaký je dopad na moderní hry odhalí náš test.

Další, červnové číslo Doupěte nabité informacemi vychází 13. června.