Doupě má nového šéfredaktora

Všechno, co má začátek, má i svůj konec. V tomto případě ale spíše krok novým směrem.
Doupě má nového šéfredaktora

Game Over! New round in 5,4,3...

Pokud dobře počítám, tak letos na podzim bude Doupě.cz slavit čtrnáct let. A z toho pět bylo pod kontrolou mojí maličkosti. Minulý čas je na místě, protože počínaje dnešním dnem usedá na šéfredaktorskou sesli nový člověk: Michal Maliarov. Já zvedám kotvy a vyrážím za novým dobrodružstvím – roli herního novináře vyměním za roli herního vývojáře, takže můj milovaný zábavní průmysl neopouštím.

Kalis.jpg

Doupě si za těch mých pět let prožilo spoustu radostí i pěkných pár strastí, ale tak už to prostě bývá. Vždy jsem se však snažil, aby si jeden z nejstarších herních webů u nás držel svoji kvalitu a nabízel čtenářům zajímavý obsah. Jestli se to dařilo, to už nechám jenom na vás.

Rozhodně to však byla skvělá jízda a já ze srdce Michalovi přeji, ať si svoji novou roli užije tak, jako jsem si ji užíval já. Díky vám všem, moji milí čtenáři, že jste Doupěti zachovali svoji přízeň a doufám, že ji zachováte i do budoucna. A teď je to, Michale, už jen na tobě!

PS: Nemusíte smutnit (či snad jásat?!?), mám v plánu vás čas od času oblažit výplody ze své šílené mysli a rozvrzané klávesnice. Případně můžete sledovat můj Twitter.

...two, one, GO!

Karlovi zatleskám, jelikož odvedl na Doupě.cz obří kus práce a rozhodně mi šéfredaktorské křeslo hezky vyleštil. Možnosti nadále rozvíjet herní web s dlouholetou tradicí si nesmírně vážím a laťku kvality herního obsahu hodlám řádně nakopnout. To by však rozhodně nebylo možné bez takového základu, který zanechal Karel a celá redakce. Takže ještě jednou, díky!

P5050105.jpg

Nyní se mrkneme na perspektivy. Obsah i věrnou komunitu Doupě.cz bych rád oživil a pošťouchnul novým směrem, k čemuž jsem si připravil hned několik inovací. Kromě tradičního nášupu aktualit z herního světa a kvalitních recenzí na očekávané pecky se mohou čtenáři těšit na pravidelné tématické články a originální speciály, se kterými se podíváme na herní průmysl ze všech možných stran. Cílem je především zajímavý, odlehčený a vtipný obsah, který přinese důležité informace a přitom dobře naladí. Hraní je přece zábava, tak proč psát encyklopedie?

942144_10151509018897701_1246736706_n.png

To ale není vše. Není tajemstvím, že je videoobsah extrémně důležitou součástí většiny multimediálních webů, jeho oblíbenost se zvyšuje takřka každým dnem. Víme to i my, a proto pro vás připravujeme těsnou spolupráci s talentovaným týmem herního pořadu Indian, jehož videa budete moci počínaje dneškem sledovat na Doupě.cz. Společně vám budeme přinášet videorecenze, videopreview, reportáže z akcí, živé přenosy, liveplay a mnohé další chuťovky. Slova jsou fajn, videa ale řeknou více než tisíc slov. A my mluvit nepřestaneme.

Doupě.cz vždy mělo a stále má velký potenciál, který hodláme vyždímat na maximum. Doufáme, že se Vám, našim věrným čtenářům, bude nový směr a obsah líbit, vše totiž děláme právě pro Vás. Na nic tedy nečekejme a vrhněme se do akce.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |