Doupě má nového šéfredaktora

Všechno, co má začátek, má i svůj konec. V tomto případě ale spíše krok novým směrem.
Doupě má nového šéfredaktora

Game Over! New round in 5,4,3...

Pokud dobře počítám, tak letos na podzim bude Doupě.cz slavit čtrnáct let. A z toho pět bylo pod kontrolou mojí maličkosti. Minulý čas je na místě, protože počínaje dnešním dnem usedá na šéfredaktorskou sesli nový člověk: Michal Maliarov. Já zvedám kotvy a vyrážím za novým dobrodružstvím – roli herního novináře vyměním za roli herního vývojáře, takže můj milovaný zábavní průmysl neopouštím.

Kalis.jpg

Doupě si za těch mých pět let prožilo spoustu radostí i pěkných pár strastí, ale tak už to prostě bývá. Vždy jsem se však snažil, aby si jeden z nejstarších herních webů u nás držel svoji kvalitu a nabízel čtenářům zajímavý obsah. Jestli se to dařilo, to už nechám jenom na vás.

Rozhodně to však byla skvělá jízda a já ze srdce Michalovi přeji, ať si svoji novou roli užije tak, jako jsem si ji užíval já. Díky vám všem, moji milí čtenáři, že jste Doupěti zachovali svoji přízeň a doufám, že ji zachováte i do budoucna. A teď je to, Michale, už jen na tobě!

PS: Nemusíte smutnit (či snad jásat?!?), mám v plánu vás čas od času oblažit výplody ze své šílené mysli a rozvrzané klávesnice. Případně můžete sledovat můj Twitter.

...two, one, GO!

Karlovi zatleskám, jelikož odvedl na Doupě.cz obří kus práce a rozhodně mi šéfredaktorské křeslo hezky vyleštil. Možnosti nadále rozvíjet herní web s dlouholetou tradicí si nesmírně vážím a laťku kvality herního obsahu hodlám řádně nakopnout. To by však rozhodně nebylo možné bez takového základu, který zanechal Karel a celá redakce. Takže ještě jednou, díky!

P5050105.jpg

Nyní se mrkneme na perspektivy. Obsah i věrnou komunitu Doupě.cz bych rád oživil a pošťouchnul novým směrem, k čemuž jsem si připravil hned několik inovací. Kromě tradičního nášupu aktualit z herního světa a kvalitních recenzí na očekávané pecky se mohou čtenáři těšit na pravidelné tématické články a originální speciály, se kterými se podíváme na herní průmysl ze všech možných stran. Cílem je především zajímavý, odlehčený a vtipný obsah, který přinese důležité informace a přitom dobře naladí. Hraní je přece zábava, tak proč psát encyklopedie?

942144_10151509018897701_1246736706_n.png

To ale není vše. Není tajemstvím, že je videoobsah extrémně důležitou součástí většiny multimediálních webů, jeho oblíbenost se zvyšuje takřka každým dnem. Víme to i my, a proto pro vás připravujeme těsnou spolupráci s talentovaným týmem herního pořadu Indian, jehož videa budete moci počínaje dneškem sledovat na Doupě.cz. Společně vám budeme přinášet videorecenze, videopreview, reportáže z akcí, živé přenosy, liveplay a mnohé další chuťovky. Slova jsou fajn, videa ale řeknou více než tisíc slov. A my mluvit nepřestaneme.

Doupě.cz vždy mělo a stále má velký potenciál, který hodláme vyždímat na maximum. Doufáme, že se Vám, našim věrným čtenářům, bude nový směr a obsah líbit, vše totiž děláme právě pro Vás. Na nic tedy nečekejme a vrhněme se do akce.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček. Ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček…

Dobrá klávesnice a myš jsou pro hraní na PC nezbytně nutné. Vybrali jsme osvědčené modely, se kterými neuděláte chybu.

30.  11.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Herní myšHerní klávesnice
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

27.  11.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravu…

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

28.  11.  2021 | |2 N/A
Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

včera | |10 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka