Doupě na Vltavě: První výherce, soutěž o hry ZDARMA pokračuje

První týden soutěže při příležitosti půlročního "výročí" založení obchodu Doupě na Vltavě je úspěšně za námi, a tak je naší milou povinností vyhlásit vítěze. Stává se jim Erik Gartner z Prahy 2, který se tak může těšit kromě jím objednaných titulů také na hru (kompilaci her) navíc. Gratulujeme! Cenu dostane stejně jako výherci v dalších týdnech po skončení celé akce.

Soutěž ale zdaleka nekončí, v dalších týdnech můžete vyhrát třeba vy. Blizší informace najdete v tomto článku nebo přímo v Doupěti na Vltavě.

Zdroj: vlastní zpráva

Váš názor Další článek: Fight Club - oficiální stránka spuštěna a nové screeny

Témata článku: , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Máte špatné spaní? Příčinou může být telefon blízko postele. Problém je to hlavně u dětí

Máte špatné spaní? Příčinou může být telefon blízko postele. Problém je to hlavně u dětí

** Mobilní telefony jsou s námi celý den a také v noci ** A to mnohdy blíže, než by bylo zdrávo ** Z toho plynou problémy se spánkem, které jsou vážné zejména u dětí

Martin Chroust
SpánekJak...Smartphony

Aktuality

13:58 | Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion sice vychází 13. prosince, ale už nyní se můžete podívat na launch trailer. Hra ve vylepšené podobě zamíří na PC a starší i aktuální generaci konzolí. 
12:14 | Dnes ve 23:00 našeho času uvidíme druhý trailer k filmu Super Mario Bros. Ještě před jeho premiérou Nintendu unikla řada promo materiálů. 
28. listopadu | Soupiska hrdinů v Overwatch 2 se rozšíří 6. prosince. Nováčkem je tempo tank Ramattra. Zároveň odstartuje i druhá sezóna. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách