Doupě speciál – 270 nejlepších her zdarma k 50 stranám čtení

Touha znovu si zalistovat stránkami papírového Doupěte je jistě v mnohých z vás stále silná. Dovolte mi tedy vám „pamětníkům“ časopisu i vám všem ostatním představit unikátní speciál mapující ty nejlepší tituly freewarové scény s 9GB DVD, na němž všech skoro 300 her máte k dispozici. Zjistěte zde více!
Doupě speciál – 270 nejlepších her zdarma k 50 stranám čtení

Když jsme s kolegy v redakci přemýšleli, co bychom tak ještě mohli udělat pro naše čtenáře, tedy i vás, uvědomili jsme si, že chceme nabídnout víc, než jen články o nejnovějších hrách. V souvislosti se spuštěním nového designu na našem serveru FreeHry.cz, které proběhlo v létě, vznikla myšlenka na vytvoření unikátní kompilace freewarových her. Tvorba her poskytovaných zdarma má dlouhou tradici a intenzivně se vyvíjí. Tím chci říct, že takových her je na internetu nepřeberné množství a s tím, jak roste kvalita nejlepších z nich, je jejich celková úroveň značně rozkolísaná. Rozhodli jsme se tedy připravit tohoto jedinečného průvodce světem hraní si zdarma, časopis, který vám na jednom místě představí 270 fantastických her.

 undefined

Her, jejichž instalace často ukrojí z vašeho harddisku sotva několik megabytů, her, za které nemusíte utratit ani korunu. Avšak také her, u nichž můžete strávit nespočet hodin parádní zábavy. Sami byste se jistě k některým dostali, a možná i docela snadno – nakonec recenze na FreeHrách vám ve světě těchto her jsou jistě cenným rádcem. Ale my jsme vám chtěli ušetřit bloudění po nekonečném množství internetových stránek nezávislých herních tvůrců a zkoušení stovek špatných her, abyste našli hrstku těch dobrých. Na následujících stránkách si můžete přečíst o takřka třech stovkách pečlivě vybraných titulů, za jejichž kvalitu ručíme.

 

Tím je však naše práce hotová jen z poloviny – k čemu by byl tento průvodce, kdybyste si všechny ty hry nemohli hned sami vyzkoušet? Přestože u každého titulu odkazujeme na jeho domácí stránku (existuje-li), jako bonus jsme vám k časopisu přibalili dvouvrstvé 9GB DVD, na němž naleznete všechny hry, o kterých si tu budete moci číst.

Podstatné ale také je, co přesně ve speciálu naleznete a jak se k němu dostanete. Do výběru jsme zařadili hry všech žánrů od akčních přes tradiční plošinovky až po adventury či letecké simulátory. Z pochopitelných důvodů jsme však z výběru vyloučili hry erotické, takže náš speciál je určen opravdu úplně pro každého. A zachtělo-li by se vám lechtivější zábavy, neváhejte zavítat na server FreeHry.cz.

 

Kromě klasických žánrů jsme ovšem prostor nalezli i pro méně obvyklé záležitosti. Jsou to jednak flashové hry, jež se zvláště v poslední době dočkávají stále větší obliby, zvláště díky absenci instalace a možnosti ihned se pustit do hraní. Nemohli jsme ale také opomenout atraktivní líheň originálních titulů označovaných nálepkou „experimental gameplay“ – více o tomto fenoménu se dočtete právě v časopisu. V neposlední řadě nesmí v našem výběru chybět ty nejlepší tituly ze soutěže Becherovka Game, které se účastní amatérští herní tvůrci s často překvapivě kvalitními kousky.

A kde našeho průvodce s přílohou koncentrované zábavy seženete? Speciál je od dnešního dne k dostání na brněnském veletrhu Invex/Digitex a od středy na všech dobrých trafikách a v hypermarketech za sympatickou cenu 99 Kč / 149 Sk. Neváhejte proto už ani chvíli a pusťte se do spousty hodin kvalitní zábavy přiložených zdarma k podrobnému průvodci světem freewarových her!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

dnes | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A