Doupěcí anketa: Hry na Vánoce

Na otázku "Kolik her očekáváte k Vánocům?" jsme se zeptali i členů redakce. A jak odpovídali? Dozvíte se v našem článku.

V poslední anketě jsme se vás ptali na konzoli, kooik her očekáváte na Vánoce. Podle vašeho hlasování jednoznačně zvítězila možnost, že žádnou, následována jedou až dvěmi hrami. O další příčky se pobily volby do pěti a více než pět her. Od dneška již můžete hlasovat v nové anketě, kde se vás ptáme, na platformu, kterou hru byste prohlásili za titul roku.


Kolik her očekáváte k Vánocům?

 

Karel Kališ

šéfredaktor Doupě.cz

alu.JPG

Hry pod stromeček? K čemu? To už raději kvalitní knihu, čisté ponožky a teplé spodní prádlo. A to si vlastně nedělám ani legraci. Svátky beru jako ideální dobu na dohrání titulů, na které by jinak nebyl čas, a nějaké nečekané hry navíc by mi jen rozbily pečlivě budovaný harmonogram. Na Štědrý den Dead Space, na Boží hod Last Remnant a na Štěpána Valkyrie Chronicles! I když…stejně nevěřím, že by mi to vyšlo. Každopádně, šťastně a vesele propařené svátky vám všem.

Petr Kolář

zástupce šéfredaktora Doupě.cz

pettka.JPGI na Vánoce je možné dostávat hry? Né, už tak mám práce dost a dost.

Milý Ježíšku, pročež jsem byl celý rok hodný a pracovitý, žádám tě touto kolkovanou formou o zastavení dodávek her aspoň na Vánoce. Přeci jen se jedá o svátky klidu, míru a pohody, čemuž se většina titulů svým brutálním pojetím vymyká. Ať hry klidně dostanou děti, ovšem pouze ty, co je budou nějak rozvíjet. Navždy svůj Pettka.

Pé-eS: Když budou místo her bavlněné spodky a ponožky budu šťastnějšejší.

Upozornění: Informace obsažené v této zprávě mohou být chráněny zákony České republiky a jejich zneužití může být trestné. 

Michal Bayerl

vodny.jpg

Vím o dvou hrách, které dostanu od bráchy, protože jsem si je sám vybíral :-). Jedná se o tituly BioShock a závodní GRID. V poslední době jsem si ale udělal radost vícero hrami, takže dvě k Vánocům bohatě postačí. Navíc kvůli nedostatku času mám ještě několik restů, které mi pomalu mizí v poličce pod vrstvou prachu. Kdybych měl ale doporučit nějakou ideální hru vám, pak to bude Left 4 Dead. V těchto dnech by měla vyjít také moje recenze na tento unikátní titul a příznivce 3D akcí by s její koupí neměli dlouho otálet. Když se nad Vánocemi zamyslím, tak je to vůbec letos poprvé, co pod stromkem nějakou tu hru najdu. Vždycky jsem si říkal, že na Vánoce kupovat hry je tak trochu zbytečné a chtělo by to něco více praktičtějšího. Jenže nápad na dárek letos nemám, tak jsem to nechal na bráchovi.

Jakub Kovář

ertefol.jpgPod Vánočním stromečkem očekávám nakonec dvě hry s tím, že jednu si naděluji sám. Tou vyvolenou, kterou si tam jen šoupnu za své peníze, je Fallout 3 Collectors’ Edition. Aspoň tedy doufám, že šoupnu, v pátek byla odeslána, tak by to snad do svátků stihnout mohla. Jestli ne, přestanu mít rád českou poštu.

Druhým titulem je pak GTA IV v PC verzi. Na jednu stranu se hodně těším, na tu druhou začínám pomalu ale jistě skřípat zuby. Podle reakcí na všemožné ochrany a nutné služby se jen modlím, aby hra fungovala a rozumně se na mé sestavě rozběhla. Pokud se nerozběhne, bude to pro mě už asi posledním signálem, že nějaká ta domácí konzole není od věci. Jenže kde na všechny ty hry brát čas? Když neberu recenzování, tak si něco z vlastní vůle zahraji teď o prázdninách. A to budou právě ony dvě výše zmíněné hry.

Josef Netrh

logan.jpg

Letos to vypadá na vánoce bez sněhu a hezky na blátě. Každoroční vůně borovice, smažených řízků a moravského bílého vína (pro mě ale samozřejmě plzeňské dvanáctky) ve mě navozují pocit klidu a míru. Taky však usedám za PC či do křesla a snažím se vychutnat vánoční dárky v podobě her. Letos to však bude tak trochu jinak, jelikož jsem napsal místo klasického dopisu Ježíškovi e-mail. Bohužel e-mail nebyl ani v jednom z pokusů doručen. Jakto, že Ježíšek nemá e-mailovou schránku na seznamu, g-mailu nebo yahoo? Ani profil na facebooku či MySpace nemá. Takže místo pěkných her budu mít pod stromečkem pár fuseklí, svetr a nějakou „praktickou věc“ do nového bytu. K čertu s tebou Ježíšku, vkroč konečně do 21. století!

Jan Vávra

vavra.jpgDvě. Přesně dvě hry očekávám pod stromečkem. A to jsem ještě musel kvůli nim zasponzorovat Ježíška z vlastních finančních zdrojů. No co už. Těžko v současné době hledat lepší způsob zbavení se peněz, než investovat do dovolené v Liberty City a post-apokalyptickém Washingtonu. Zajímavé, že k pocitu extáze člověku stačí vzít do ruky gamepad a vedle sebe položit mísu s bramborovým salátem. Drogy jsou pro blbce, ať žijí videohry!

Související články
  1. Doupěcí anketa: Blog na Doupěti
  2. Doupěcí anketa: Kam s Falloutem
  3. Doupěcí anketa: konzole darem
  4. Doupěcí anketa: Dojmy z Invexu
  5. Doupěcí anketa: ovládání her

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K úchvatně, podívejte se

Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K …

Nový Battlefront je takřka za rohem a internet se začíná plnit novými pohlednicemi z betatestu. Již brzy vám přineseme naše dojmy, prozatím si užijte parádní 4K obrázky.

6.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A