Doupě.cz se rozšiřuje, časopis přechází na web!

Doba se mění a čtenáři s ním. Vydavatelství Computer Press se rozhodlo reagovat na silný přesun čtenářů na internet, a proto posílí v nejbližší době redakci webového magazínu Doupě.cz. Poprvé v osmileté historii bude mít web vícečlennou redakci, chystá se nový design, nové typy článků a kompletní změna struktury serveru. Největší změny přijdou na podzim (detaily zveřejníme ve velkém článku během pár dní), první vlaštovkou bude exkluzivní zpravodajství z letošní výstavy E3 v Los Angeles, kde bude Doupě.cz jediným českým internetovým médiem s vlastním zpravodajem.

Pro realizaci těchto změn je třeba prostředky, zkušené autory a redaktory. Proto bylo zároveň rozhodnuto o ukončení vydávání časopisu Doupě. Místo tříštění sil mezi dvě periodika budou dosavadní autoři pracovat na jednom projektu, na němž zúročí své zkušenosti z obou typů médií. Jakkoli bylo tištěné Doupě úspěšným a profitabilním projektem, pokud je nutné mezi nimi rozhodnout, je v dnešní době logickou volbou rozvoj webu.

I když se rozhodně neloučíme, děkujeme čtenářům tištěné verze za jejich přízeň a podporu a věříme, že jim změnu vynahradíme přesunem známých rubrik i redaktorů do internetové podoby. Na novém Doupě.cz naleznou nejen oblíbené typy článků ale i naprosté novinky v českém prostředí.


Jak dlouho bude tištěné Doupě vycházet?
Blížící se prázdninové číslo Doupěte s plnou hrou Tropico GOLD je posledním tištěným číslem časopisu. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Co bude dál?
Během prázdnin se spojí redakce webu i časopisu a připraví novinky a zlepšení, která se nejvíce projeví na podzim spolu s novým designem Doupě.cz. Již v červenci se ale můžete těšit na exkluzivní zpravodajství z letošní E3.

Co předplatitelé časopisu?
Předplatitelé Doupěte dostanou spolu s posledním číslem časopisu podrobné informace, jak naložit se zbývajícím „kreditem“ svého předplatného. Mohou si pochopitelně nechat vrátit příslušnou část peněz nebo za mimořádně výhodných podmínek zvolit předplatné jiného časopisu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 212 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A