Doupě.cz se rozšiřuje, časopis přechází na web!

Doba se mění a čtenáři s ním. Vydavatelství Computer Press se rozhodlo reagovat na silný přesun čtenářů na internet, a proto posílí v nejbližší době redakci webového magazínu Doupě.cz. Poprvé v osmileté historii bude mít web vícečlennou redakci, chystá se nový design, nové typy článků a kompletní změna struktury serveru. Největší změny přijdou na podzim (detaily zveřejníme ve velkém článku během pár dní), první vlaštovkou bude exkluzivní zpravodajství z letošní výstavy E3 v Los Angeles, kde bude Doupě.cz jediným českým internetovým médiem s vlastním zpravodajem.

Pro realizaci těchto změn je třeba prostředky, zkušené autory a redaktory. Proto bylo zároveň rozhodnuto o ukončení vydávání časopisu Doupě. Místo tříštění sil mezi dvě periodika budou dosavadní autoři pracovat na jednom projektu, na němž zúročí své zkušenosti z obou typů médií. Jakkoli bylo tištěné Doupě úspěšným a profitabilním projektem, pokud je nutné mezi nimi rozhodnout, je v dnešní době logickou volbou rozvoj webu.

I když se rozhodně neloučíme, děkujeme čtenářům tištěné verze za jejich přízeň a podporu a věříme, že jim změnu vynahradíme přesunem známých rubrik i redaktorů do internetové podoby. Na novém Doupě.cz naleznou nejen oblíbené typy článků ale i naprosté novinky v českém prostředí.


Jak dlouho bude tištěné Doupě vycházet?
Blížící se prázdninové číslo Doupěte s plnou hrou Tropico GOLD je posledním tištěným číslem časopisu. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Co bude dál?
Během prázdnin se spojí redakce webu i časopisu a připraví novinky a zlepšení, která se nejvíce projeví na podzim spolu s novým designem Doupě.cz. Již v červenci se ale můžete těšit na exkluzivní zpravodajství z letošní E3.

Co předplatitelé časopisu?
Předplatitelé Doupěte dostanou spolu s posledním číslem časopisu podrobné informace, jak naložit se zbývajícím „kreditem“ svého předplatného. Mohou si pochopitelně nechat vrátit příslušnou část peněz nebo za mimořádně výhodných podmínek zvolit předplatné jiného časopisu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
Evropský PS Store láká na skvělé slevy, nechybí Detroit a God of War

Evropský PS Store láká na skvělé slevy…

Nejsou to jen malé hry, co dostanou slevy na Playstationu. Tentokrát jde o hity.

4.  10.  2018 | | 7 N/A