Doupě.cz se rozšiřuje, časopis přechází na web!

Doba se mění a čtenáři s ním. Vydavatelství Computer Press se rozhodlo reagovat na silný přesun čtenářů na internet, a proto posílí v nejbližší době redakci webového magazínu Doupě.cz. Poprvé v osmileté historii bude mít web vícečlennou redakci, chystá se nový design, nové typy článků a kompletní změna struktury serveru. Největší změny přijdou na podzim (detaily zveřejníme ve velkém článku během pár dní), první vlaštovkou bude exkluzivní zpravodajství z letošní výstavy E3 v Los Angeles, kde bude Doupě.cz jediným českým internetovým médiem s vlastním zpravodajem.

Pro realizaci těchto změn je třeba prostředky, zkušené autory a redaktory. Proto bylo zároveň rozhodnuto o ukončení vydávání časopisu Doupě. Místo tříštění sil mezi dvě periodika budou dosavadní autoři pracovat na jednom projektu, na němž zúročí své zkušenosti z obou typů médií. Jakkoli bylo tištěné Doupě úspěšným a profitabilním projektem, pokud je nutné mezi nimi rozhodnout, je v dnešní době logickou volbou rozvoj webu.

I když se rozhodně neloučíme, děkujeme čtenářům tištěné verze za jejich přízeň a podporu a věříme, že jim změnu vynahradíme přesunem známých rubrik i redaktorů do internetové podoby. Na novém Doupě.cz naleznou nejen oblíbené typy článků ale i naprosté novinky v českém prostředí.


Jak dlouho bude tištěné Doupě vycházet?
Blížící se prázdninové číslo Doupěte s plnou hrou Tropico GOLD je posledním tištěným číslem časopisu. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Co bude dál?
Během prázdnin se spojí redakce webu i časopisu a připraví novinky a zlepšení, která se nejvíce projeví na podzim spolu s novým designem Doupě.cz. Již v červenci se ale můžete těšit na exkluzivní zpravodajství z letošní E3.

Co předplatitelé časopisu?
Předplatitelé Doupěte dostanou spolu s posledním číslem časopisu podrobné informace, jak naložit se zbývajícím „kreditem“ svého předplatného. Mohou si pochopitelně nechat vrátit příslušnou část peněz nebo za mimořádně výhodných podmínek zvolit předplatné jiného časopisu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |