Doupě.cz se rozšiřuje, časopis přechází na web!

Doba se mění a čtenáři s ním. Vydavatelství Computer Press se rozhodlo reagovat na silný přesun čtenářů na internet, a proto posílí v nejbližší době redakci webového magazínu Doupě.cz. Poprvé v osmileté historii bude mít web vícečlennou redakci, chystá se nový design, nové typy článků a kompletní změna struktury serveru. Největší změny přijdou na podzim (detaily zveřejníme ve velkém článku během pár dní), první vlaštovkou bude exkluzivní zpravodajství z letošní výstavy E3 v Los Angeles, kde bude Doupě.cz jediným českým internetovým médiem s vlastním zpravodajem.

Pro realizaci těchto změn je třeba prostředky, zkušené autory a redaktory. Proto bylo zároveň rozhodnuto o ukončení vydávání časopisu Doupě. Místo tříštění sil mezi dvě periodika budou dosavadní autoři pracovat na jednom projektu, na němž zúročí své zkušenosti z obou typů médií. Jakkoli bylo tištěné Doupě úspěšným a profitabilním projektem, pokud je nutné mezi nimi rozhodnout, je v dnešní době logickou volbou rozvoj webu.

I když se rozhodně neloučíme, děkujeme čtenářům tištěné verze za jejich přízeň a podporu a věříme, že jim změnu vynahradíme přesunem známých rubrik i redaktorů do internetové podoby. Na novém Doupě.cz naleznou nejen oblíbené typy článků ale i naprosté novinky v českém prostředí.


Jak dlouho bude tištěné Doupě vycházet?
Blížící se prázdninové číslo Doupěte s plnou hrou Tropico GOLD je posledním tištěným číslem časopisu. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Co bude dál?
Během prázdnin se spojí redakce webu i časopisu a připraví novinky a zlepšení, která se nejvíce projeví na podzim spolu s novým designem Doupě.cz. Již v červenci se ale můžete těšit na exkluzivní zpravodajství z letošní E3.

Co předplatitelé časopisu?
Předplatitelé Doupěte dostanou spolu s posledním číslem časopisu podrobné informace, jak naložit se zbývajícím „kreditem“ svého předplatného. Mohou si pochopitelně nechat vrátit příslušnou část peněz nebo za mimořádně výhodných podmínek zvolit předplatné jiného časopisu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A