Dragon Age 4 přichází o svého producenta. Na vývoj by to ale vliv mít nemělo

BioWare letos slibuje spoustu nových informací o očekávané hře.

Dragon Age 4 i přes některé problémy zdárně pokračuje ve své cestě a v tuto chvíli se nachází v prostřední fázi produkce, jak pojednává oficiální blog. Podstatné základy hry byly nastaveny už v minulém roce a vývojáři se nyní soustředí na prostředí, postavy, filmečky a celou řadu dalších prvků. 

Další informací je i oznámení o odchodu jednoho z producentů hry, Christiana Daileyho, který ve studiu je už od roku 2018. Tvůrci ale dodávají, že by se to na vývoji nemělo nijak podepsat a projekt má stále silné vedení a jasnou vizi, stejně jako dostatek veteránů značky. 

Vývoj Dragon Age 4 započal už v roce 2015 a po několika otočkách nakonec spočinul v oblasti klasického singleplayerového RPG, což je přesně to, co fanoušci od hry chtějí. Ještě letos bychom se měli dočkat o hře nové informace, dorazit by k nám pak měla pravděpodobně v roce 2023. 

Váš názor Další článek: Arkádová vybíjená Knockout City opouští EA a bude k dostání zcela zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru