Dragon Age bude dvourozměrný

I přesto, že je v dnešní době in přidávat třetí rozměr do všeho, včetně porna, stále ještě existují herní vývojáři, kteří svá dítka neženou do extrémů a raději se drží naprostých základů. Třeba jako interní studio společnosti Electronic Arts, jež aktuálně pracuje na 2D verzi netrpělivě očekávaného akčního RPG Dragon Age: Origins.

"V EA 2D je naším cílem vytvářet áčkové tituly pro vaše prohlížeče," prohlásil tamější producent, Ethan Levy, a ihned dodal. "Některé budou představovat naši originální tvorbu, jiné budou čerpat ze značek EA, třeba jako Dragon Age Journeys."

1.jpg2.jpg

Vězte tedy, že vám Dragon Age Journeys nabídne dvourozměrný virtuální zážitek, nahuštěný do "pouhých" tří příběhových kapitol. A ačkoliv děj téhle flashovky vtrhne mezi fanoušky na vlastní pěst, stále bychom měli cítit provázanost s příběhovým pozadím originální hry. Tomu by mělo pomoct i umístění hry do okolí trpasličího města Orzammaru.

Zdroj: Shacknews


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A