Dragon Age bude dvourozměrný

I přesto, že je v dnešní době in přidávat třetí rozměr do všeho, včetně porna, stále ještě existují herní vývojáři, kteří svá dítka neženou do extrémů a raději se drží naprostých základů. Třeba jako interní studio společnosti Electronic Arts, jež aktuálně pracuje na 2D verzi netrpělivě očekávaného akčního RPG Dragon Age: Origins.

"V EA 2D je naším cílem vytvářet áčkové tituly pro vaše prohlížeče," prohlásil tamější producent, Ethan Levy, a ihned dodal. "Některé budou představovat naši originální tvorbu, jiné budou čerpat ze značek EA, třeba jako Dragon Age Journeys."

1.jpg2.jpg

Vězte tedy, že vám Dragon Age Journeys nabídne dvourozměrný virtuální zážitek, nahuštěný do "pouhých" tří příběhových kapitol. A ačkoliv děj téhle flashovky vtrhne mezi fanoušky na vlastní pěst, stále bychom měli cítit provázanost s příběhovým pozadím originální hry. Tomu by mělo pomoct i umístění hry do okolí trpasličího města Orzammaru.

Zdroj: Shacknews

Diskuze (1) Další článek: PS3 s 250GB diskem od 3. listopadu

Témata článku: , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách