Dream Land: Final Solution - návod

Přílet
...

Přílet
Vejděte do teleportu. Promluvte s chlápkem z informační kanceláře. Znova použijte teleport směr nemocnice. Promluvte s recepční. Promluvte s doktorem v prostředních dveřích. Z hlavní haly nemocnice běžte do pravých dveří. Promluvte s levým pacientem. Seberte sklenici na prostředním stolku, prášky a obvaz z pravého stolku. Jděte zpět k doktorovi. Do sklenice naberte vodu z umyvadla a to následně ucpěte obvazem. Do sklenice nasypte prášky a položte ji prostřednímu pacientovi zpět na stolek. Seberte virtuální brýle z prostředního stolku a promluvte s levým pacientem, dostanete minidisk. Minidisk použijte na brýle. Výsledek dejte doktorovi, trochu ho to zabaví. Seberte nástroje ze skříňky nalevo. Seberte časopis ze stolu. Skalpelem otevřete brašnu a pak ji seberte. Získáte červy. Ty vylijte do ucpaného umyvadla. Červa seberte zpět a běžte do posledních - levých dveří. Použijte červa na časopis. Promluvte si s bábou a ukažte ji nechutně ozdobený časopis - přestane ji chutnat. Promluvte si se zřízencem v hlavní hale. Teleportujte se do penzionu. Prohlédněte si obrazy a pokecejte s paní v recepci. Pravým výtahem vyjeďte do pokoje. Vyberte lednici. Získáte pivo a kečup. Pořádně si tuto místnost prohlédněte - už ji ve hře neuvidíte (tolik práce a už tak málo času :) ). Teleportujte se do hotelu Napoleon. Několikrát zmáčkněte vypínač světla dokud opice nezavolá opraváře. Seberte opravářovu tašku a strčte ji za sochu (tašku použijte jako předmět z inventáře). Pilkou zničte žebřík. Prohledejte koš. Skalpelem sundejte žvýkačku z novin. Tu strčte do telefonu - jako zázrakem začne pracovat. Seberte kapesník ze sedačky a pokecejte s opicí. Promluvte se starší paní (můžete lhát). Promluvte s opicí a získáte jméno starší paní. Použijte kapesník na telefon. Rychle seberte klec, pavouk vyleze. Běžte do pravých dveří. Seberte přívodní kabel větráku. Seberte papírek. Ukažte papírek opici a řekněte heslo. Teleportujte se do VH - Ostrov vizí. Běžte do dveří a promluvte se sekretářkou. Vejděte do levých dveří. Promluvte s technikem.

Frankenstein
Seberte meče ze zdi a sloupek nad dveřmi do sklepa. Jděte do jídelny. Seberte vědro, dřevo, plechovku z police, hadr a pilku. Jděte do studovny. Vezměte zvonek, globus a deník. Zapalte v kamnech v jídelně. Běžte do věže. Seberte helmu a jděte dál nahoru. Seberte kladivo. Vraťte se do jídelny. Dejte plechovku na kamna. Do vany napusťte tekutinu z levého sudu a použijte na ni vědro. Seberte plechovku a rouru. Do vany namíchejte správný roztok (zkoušet, zkoušet a zase zkoušet). Pilku použijte na mříže. Vyjděte ven z místnosti a zase se vraťte, seberte mřiž. Jděte do sklepa, seberte nůž, petrolej a tyč. Nožem vyřízněte kus kůže před krbem ve studovně. Petrolej dolijte do petrolejky a zapalte ji. Použijte na ni papyrus. Teď už víme jak sestavit tělo. Jděte do věže. Strčte tyč do soukolí a praskněte do něj kladivem. Jdeme na střechu. Na rozbitý izolátor použijte mříž, pak meč, rouru, sloupek a helmu. Jděte do haly. Hadr použijte na plechovku. Mokrým hadrem opravte hadici. Tyčku použijte na láhev rumu a chladič na rozbitý chladič. Tyčinku s rumem zatavte petrolejkou ve studovně. Teploměr použijte na teploměr stroje. Zvonek dejte na výtah. Tyčí zastavte soukolí nahoře. Teď můžeme opravit řemen stroje pomocí kusu kůže. Tyčí pusťte znovu soukolí a běžte do sklepa. Podle deníku a papyru sestavte tělo: trup akrobata, hlava obchodníka, levá noha kočího, pravá noha kočího, levá ruka námořníka, pravá ruka obchodníka. Zatáhněte za lano a běžte nahoru, kde zatáhněte za páku stroje.

Zpět na Dream Landu
Technikovi řekněte, že se vám hra nelíbila. Promluvte si s reklamním agentem před hernou. Dostanete ucho. Promluvte si s technikem v herně. Teleportujte se do ubytovny. Opici dejte pivo. Běžte do výtahu. Seberte minci na podlaze. 2x zaklepte na pravé dveře. Chlapci lžete. Nůžkami rozstříhejte gobelín. Seberte misku a vysypte její obsah do koše. Seberte lžíci na boty a použijte ji na auto. Mincí odtáhněte mříž. Chlupy z gobelínu dejte na misku a strčte do větráku. Teď je zapalte a běžte na chodbu, šou začíná. Teleportujte se do astroportu. U zaměstnankyně novin podejte firemní inzerát na nábor zaměstnanců. Znovu s ní promluvte, dozvíte se výsledek. Požádejte zaměstnankyni o telefonát, šéf pošle peníze. Teleportujte se do baru a promluvte s barmanem. Teleportujte se do VH - Trax. Promluvte s opicí a seberte šampus. Prohlédněte si bundu. Pokecejte se sedícím chlápkem. Chlápkovi dejte šampus a pak promluvte s ředitelkou. Teleportujte se do baru. Teleporujte se do VH - Ostrov vizí. Běžte do obchodu vpravo. Promluvte s prodavačem. Lžete. Prohledejte prodavače a jděte zpět k vchodu do herny. Na dveře použijte kečup a vyběhlé R2D2 umlaťte palicí. Běžte do herny.

Krátká VR - Hra
Promluvte se seržantem a doktory. Promluvte znova se zeleným doktorem. Peníze hoďte do automatu. Kávu dejte doktorovi a zajděte pro další. Tu dejte seržantovi.

Opičí tajemství
Teleportujte se do baru. Teleportujte se do Opice. Promluvte s učitelem. Vyřešte úlohy opicím (je to opravdu snadné, jenom trochu přemýšlejte a zkoušejte :) ). Promluvte s učitelem. Seberte hnojivo pod keřem. Běžte do baru. Seberte lžičku a granule ze stolu a láhev ze země. Granule rozdrťte lahví. Jakmile se vzdálí chlápek od prvního stolu, použijte lžičku na jeho sklenici. Za chvíli odejde uvaděč zkoušet mikrofon na pódium. Rychle natřete granulemi držák u stolu. Promluvte s opicí a pak s levým svalovcem. Seberte opičí sako. Teleporujte se do nemocnice. Pohnojte květinu v rohu. Květy seberte a dejte recepční. Jděte do místnosti nalevo od teleportu. Jakmile vás vyhodí jděte do prostředních dveří a promluvte si s doktorem. Rychle vyměňte sako za doktorův plášť, na kterém ležel. V plášti běžte zpět do levé místnosti. Seberte kliku pod oknem, otevřete s ní okno. S otevřeným oknem si pohrajte kleštěmi. Pacientovi prostředních dveřích seberte pyžamo z krabice.Vraťte se k teleportu a použijte na něj pyžamo.

Ve skladu
Seberte tyč. Mříž odtáhněte šroubovákem a pak ji odsuňte tyčí. Šroubovák použijte na třetí trubku zleva (na tmel). Šroubovákem otevřete panel. Slezte dolů. Tmel položte na pás a ohřátý ho seberte. Tmelem seberte otisky na trubce vedle skříně nahoře. Tmel použijte na skříň. Vyberte skříň. Zvon použijte na čistou zeď vlevo. Klíčem odtáhněte lampu. Na kryt od lampy použijte barvu. Klíčem odtáhněte sušičku. Šroubovákem propíchněte kryt pračky. Vytékající vodu využijte k naplnění krytu lampy. Ten dejte na původní místo sušičky. Sušičku propíchejte šroubem. Teleportujte se pryč.

Blázinec
Jděte úplně doleva. Stiskněte zelené tlačítko a vejděte do dveří. Seberte hadr z podlahy a sedněte na postel. Mluvte pravdu. (Naskytne se vám pohled na skandálně pojatou animaci sedícího doktora – co tím asi grafici mysleli?). Vyrušte doktora a promluvte si s ním. Jděte ven z budovy. Sestavte potravní řetězec z holokostek – strkejte je do děr v pořadí od dveří – modrá, zelená, červená, žlutá a fialová. Stiskněte červené tlačítko. Jděte do budovy a promluvte si s doktorem. Zkuste použít teleport, promluvte si znovu s doktorem a použijte teleport do VR – RH Play. Domluvte si hru s technikem.

Scumm bar
Promluvte se všemi osobami v hospodě. Seberte sekáček, tyč a kopněte do dřeva. Až vejde vrchní do sklepa, klikněte na dveře - zamknete ho. Seberte hrnek z prvního stolu. Krčmářce dejte skořici a promluvte s ní. Klikněte na ni a získáte grog. Grog nabídněte dědkovi u sklepa. Vyčkejte u člověka, který se cpe párkem a v nestřežený okamžik mu jej popepřete. Párek seberte a dejte slepci, výměnou dostanete špek. Počkejte až si houslista sedne a namažte mu housle. Seberte šátek z podlahy a přehoďte jej přes klec u dveří. Teď můžete sebrat rolničku. Dejte ji slepci. Zkuste sebrat svazek cibule. V inventáři přivažte provázek na tyč a hrníček.Teď můžete uhasit louče. K úplné tmě stačí přeseknout sekáčkem provaz od lustru.

Vězení
Seberte držadlo, hrníček a lžíci. Lžící oškrábejte postel (seberte třísku), slamník(seberte slámu), kámen (kamínky). Třísku použijte na stůl a držadlo na mříže. Mříže odemkněte klíčem. Jděte ven a klíčem otevřete první dveře. Seberte důtky z lavičky a jděte na nádvoří. Seberte keř vpravo, důtky použijte na sud. Keř vhoďte do ohně. U zamřížovaného okna zopakujte fintu s držadlem. Osvoboďte černošku klíčem. Důtky použijte na studnu. Teď už stačí jen zapálit střelný prach (kamenem a hrnkem).
Jděte k překupníkovi a promluvte si s ním. Seberte pytlík, pistoli, dřevoryt, hodinky a doutník. Jděte do levé místnost a seberte lampu pohrabáč a hadr. Pohrabáč použijte na piano a seberte strunu. Pohrabáč použijte na šuplík stolu, klikněte na šuplík. Položte mapu na stůl a prohlédněte ji. Jděte ven a dejte rytinu dědovi na molu. Doutníky obdarujte kořenáře v baru a u barmanky nechte vyrobit makový odvar (dejte ji mák). Makovým odvarem dorazte opilého důstojníka před barem. Důstojníka následně prohledejte. S propustkou můžete zpět do pevnosti. Hodinky použijte na hodiny a nechte si nabít pistoli u stráže (promluvte s ní). Jděte zpět k překupníkovi a znovu si prohlédněte mapu. Získané kódy nastavte do trezoru za obrazem (nejdříve jej samozřejmě odsuňte (obraz, ne trezor!)). Vlezte do otevřeného vchodu. Seberte provaz a vědro. Provaz a vědro použijte na omráčeného člověka. Promluvte si s druhým člověkem a naskočte do loďky.

Tajemství oslího ostrova
Vlezte oknem do lodi. Seberte tyč, provaz, klín a dřevák. Klín použijte na sud a seberte třísku. Vyjděte ven a vylezte na stožár. Třísku použijte na strunu v inventáři, na luk tyč a na výsledek lano. Lukem vystřelte na protější stožár a přeručkujte. Použijte kladku, slezte dolu a v podpalubí a vejděte do dveří.

Dream Land
Získejte další peníze od šéfa (telefonát z astroportu). Promluvte si s doktorem v blázinci. Dejte vonné tyčinky recepční v penzionu a seberte ji čichací přístroj. Ten použijte na krabice ve skladu v blázinci (vlevo v hlavní hale). Teleportujte se do VR RH-Play. Dejte vstupenku technikovi a zamluvte si hru.

Egypt
Promluvte s vojáky. Jděte doprava a seberte liánu a klacek. Odvažte kliknutím slona a použijte na něj liánu. Jděte branou do pevnosti. Seberte hlínu a použijte ji na vodu. 2x si promluvte s vězni za dveřmi vpravo. Jděte doleva a promluvte si s velitelem. Jděte ven a dolů. Promluvte si s člověkem. Jděte před bránu a dejte se doprava na trh. Seberte nůž ze špalku a promluvte se všemi postavami v lokaci. Ptáčníkovi seberte lep, utrhněte trn z květiny nalevo a spojte jej s lepem. Trn dejte na koš před lovcem hadů. Znovu si s ním promluvte a seberte bylinu. Jděte sáhnout do koše s hadem u velitele pevnosti. Promluvte si s velitelem a seberte gong. Gong použijte na figurínu, na kterou hází voják v pevnosti. Liánu přivažte ke dveřím věznice. Kudlu použijte na klacek a bodněte jím slona. promluvte si s vězněm. Otiskněte sloup před hrobkou do mokré hlíny (úvodní lokace). Destičku ukažte kněžímu (dolů z úvodní lokace). Jděte na trh a dejte se doprava. Zaklepte na dveře. Zabijte kata (kliknout). Jděte doprava. 2x klikněte na mumii, seberte sošku, pánevní kost, lebku, slepici, dýku a kopí. Obvaz spojte s kostí a soškou. Jděte do předchozí místnosti. Práskněte palicí do levé a pravé nohy sochy. Spojte obvaz s lebkou a použijte ji na sochu. Slepici vhoďte do studny a použijte kopí na hlavu sochy. Rozřežte mrtvého krokodýla nožem. Vhoďte kuličku do díry v soše úplně vlevo. Jděte dál.

Dream Land
Zajděte si pro peníze. Opět skočte za přítelem doktorem do blázince. Jeďte do doků (spodní část teleportační mapy). Hadr použijte na firemní nástěnku. Promluvte si s hlídačem. Promluvte si s dělníkem u schůdků do raketoplánu a jděte dovnitř. Posaďte se libovolného křesla. Seberte dozimentr z podlahy - trochu průvodce postrašíme. Jděte ven a ozařte dozimetr v zadní části raketoplánu. Vraťte se do raketoplánu a promluvte s průvodcem. Jděte ven a doprava a pak do levých dveří. Promluvte si s člověkem. Jděte do zadních dveří a oblečte si skafandr. Stiskněte tlačítko air. Prohlédněte bednu v pravém dolním rohu. Stiskněte tlačítko door a jděte do vedlejší místnosti. Šroubovák použijte na spínač na levé stěně. Kabel přivažte na poklop na střeše. Stiskněte spínač na stěně. Použijte těsnící pěnu na poklop v podlaze. Naviják použijte na odřenou podlahu za poklopem. Použijte naviják (kliknout), použijte svorky na jeho kabel a znova na něj klikněte. Jděte doleva a dolů do šatny. Promluvte si s dělníkem, získáte šaty. Jděte k raketoplánu a promluvte si s dělníkem. Teleportujte se do VH RH-Play a domluvte si hru.

Chicago
Seberte hrot z plotu a propíchněte kolo u auta. Zmorfujte se na ženu (klikněte na ikonu v levém horním rohu) a vejděte do domu. Použijte auto a jeďte k domu gangstera. Jděte do domu. Proměňte se na muže a použijte bustu u levé stěny. Jeďte za překupníkem. Promluvte si s Číňanem. Jeďte do palírny. Proměňte se na ženu. Promluvte si se strážníkem, proměňte se za muže a znova pokecejte se strážníkem. Použijte okap. Slezte po žebříku dolů a uložte si pozici. Zastřelte pistolí gangstera nalevo od kotle a schovejte se za bedny. Střelte do kotle. Sestřelte levou lampu, prohledejte skříň a mažte zpět za bedny. Hoďte hřebíky na podlahu u kotle a zastřelte přicházejícího za zvukem. Střelte na lávku nad posledním padouchem. Klikněte na kotel a jděte ven doprava. Jeďte do přístavu.

Dream Land
Utíkejte za doktorem. Použijte teleport. 2x promluvte s prodavačem. Prohlédněte oděvy na věšáku. Jděte do herny vpravo. Promluvte s majitelem (pravda). Vyhrajte peníze - točte válci až bude vlevo zvoneček, ten přesuňte doprava a zablokujte, stejně pokračujte i s ostatními. Otáčení – 2x kliknout na pravou část. Dolní, levá posune válce.Dolní, horní zablokuje pravý válec. Pravá, horní blok středu. Jděte ven a do obchodu vedle herny. Promluvte si s prodavačem a kupte nůž za 250 USD - (nabídněte mu peníze, on nabídne nůž). Nožem nařízněte kaktus u schodů. Cenovkou oklamte čidlo u dveří. Stiskněte tlačítko na pultu.

Hydropor
Jděte ven a do tunelu do Hydroporu. Ukažte vizitku gangsterovi. Jděte do Opičího města. Promluvte si se slečnou učitelkou. Jděte k opičímu patriarchovi a promluvte s opicí. Vylezte na terasu (pozor na zacyklení). Jděte do díry nalevo. Vyberte skříň. Seberte nůžky a dálkové ovládání. Otočte věž směrem ven. Ustřihněte nůžkami rukáv košile. Rukáv použijte na květinu. Rukáv použijte na květináč. Jděte ven a dejte ovladač vaší společnici. Slezte do místnosti pod terasou. Začne hrát hudba a opičák půjde nahoru. Praštěte opičáka rukávem (až se bude vracet z horního patra). Promluvte si se starou opicí. Jděte ven a ještě jednu proklepněte červenou opici. Jděte spět na vyhlídku na opičí město. Jděte do holičství. Promluvte si s kolegyní. Sjeďte dolů výtahem a promluvte s holičem (jeho umění se bude hodit). Ukažte mu šachovnici. Vyjeďte zpět na povrch a promluvte se zaměstnancem herny. Promluvte s kolegyní a přemlouvejte ji na VH. Jděte na vyhlídku a zase zpět. Teď už si kolegyně dá říct. Domluvte s opicí hru.

Letiště
Promluvte si s opičí kolegyní, pak malým chlapcem napravo, jeho matkou a znova s kolegyní. Chlapci dejte frčky a půjčte si foťák. Jděte na terasu a vyfoťte prolétající letadlo. Jděte zpět dovnitř a vložte foto do promítačky. Objednejte si pití u barmana a seberte věci ze stolu (šlehačku, propisku a letenku). Připište propiskou útratu na účtenku na baru. Seberte noviny z prostředního stolu. Noviny slepte lepenkou a naplňte šlehačkou. Noviny předejte chlapci. Promluvte si s barmanem a jděte ven na terasu.

Dream Land
Teleportujte se do věže. Promluvte si s gangsterem (lžete). Jděte do pravých dveří. Promluvte se žroutem, zkratujte stroj na hamburgery a promluvte si znovu. Opravte stroj. Seberte umělou ruku a jděte ven. Jděte do dílny nahoře. Promluvte si s člověkem a vražte tyč do větráku. Použijte umělou ruku na větrák. Získanou součástku vraťte člověku. Jděte ven a odšroubujte žárovku z reflektoru. Jděte znova do pravých dveří. Dejte vtipálkovi supergold. Jděte ven a vraťte se. Seberte spadlý supergold. Jděte ven a do levých dveří. Koukejte kam se uloží náušnice. Jděte do dílny, seberte plechovku, baterku a vrtačku. Baterkou posviťte do tmavého kouta a pak na něj klikněte. Houbu použijte na plechovku a pak na počítač. Použijte žárovku na počítač. Vrtačkou rozdělejte větrák v podlaze. Vlezte dolů. Seberte náušnice ze šuplíku. Předejte náušnice hlavnímu gangsterovi v Hydroporu. Jděte zpět mezi lidi. Seberte kamínek a hoďte jej do dveří obchodu. Promluvte si s vězněm u stolu. Druhému vězni dejte čokoládu. Jděte zavolat šéfovi do astroportu. Teleportujte se na nádraží. Promluvte si s člověkem. Jděte za hlavním gangsterem a promluvte si. Teleportujte se do baru U sněžného muže. Jděte dovnitř. Promluvte si homelessem před barem. Jděte do dílny ve věži. Promluvte si s člověkem. Palivo a nůž dejte homelessovi.

Promluvte si s opilcem a barmanem. Seberte brčko z barpultu a opičí hlavičku vedle lupičů. Použijte brčko na hlavičku a výsledek strčte do kasičky v levém horním rohu. Zkuste hodit žeton do jukeboxu a pak jej dejte opilci. Promluvte si s lupiči. V herně upravte kliknutím počítač.

VH - Džungle
Jděte do stanu a seberte klíček ze sloupu, kladivo, misku, bednu, lano, karafu a láhev whisky. Klíčkem otevřete letadlo a uvnitř seberte dynamit a rukavice. Použijte lano na bednu a pověste ji na větev vpravo. Bednu prohledejte. Nožem rozřežte náboje. Seberte písek. Jděte do lokace vpravo. Písek nasypte do rukavic, přidejte k nim broky a použijte je na otisky rukou. Do zbylých sáhněte. Zaminujte most dynamitem, k němu přivažte zápalnou šňůru. Jděte dovnitř. Pohněte pravým svícnem. Seberte pohár a vylijte jej do díry. Nalijte do něj whisky a vraťte zpět. Jděte ven, seberte rukavice a jděte k letadlu.

Dream Land
Prohledejte sako.

Konec !!!!!!!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce