Driver - demo

Tím, kdo v téhle hře drží volant a do čí postavy budete muset vklouznout, je policista Tanner, jehož tajným úkolem je infiltrace do zločineckého prostředí a následně potírání kriminality. Jako nezávislý řidič, který se nechává najímat na pojížďky (samozřejmě striktně nelegálního druhu), si můžete vybrat, kterou z nabídek přicházejících na váš záznamník (jestli vůbec nějakou) přijmete. Misí je dost (tuším 44) a většinou je třeba něco někam doručit nebo někoho někam odvézt.

Projíždět se budete čtyřmi americkými městy zvučných jmen: New York, Los Angeles, San Francisco a Miami. Realističnost exteriérů by měla být zaručena - s přenesením reálných ulic a budov si autoři dali evidentně práci a jako předlohu si nasnímali opravdové městské čtvrti. Z těch nejznámějších budov a míst jich vyberu jen pár: v New Yorku uvidíte Wall Street, Madison Square Park a Brooklyn, V Los Angeles Sunset Boulevard, Rodeo Drive a nechvalně proslulé Beverly Hills, v San Franciscu China Town nebo Nob Hill a Miami mezi svými turistickými upoutávkami nabídne hotel Hilton a Miami Beach.

Všechny své honičky si můžete nafilmovat a přehrát, to pro případ, že byste se chtěli poučit z chyb a nebo prostě jen pokochat svojí dokonalou technikou úniku. Replaye si potom můžete editovat až do omrzení, to ale asi nebude tak brzo, protože pro ješitné řidiče bude opravdovým potěšením možnost nastavení kamery z jakéhokoliv úhlu a podobné hračičky. Pokud to v tom fofru stihnete, můžete si při jízdě prohlížet i okolo se míhající chodce, semafory (no, ty byste si MĚLI prohlížet) a všudypřítomné policisty, což nepochybně působí oživujícím dojmem.

    


Download:
driverpcdemo.exe

Velikost:
13,75 MB

Minimum:
Pentium 200, 32 MB RAM,

Podpora:
Direct3D

Žánr:
simulace automobilových honiček

Oficiální stránka:
driver.gtgames.com

Výrobce:
Reflections


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole