Druhý díl Codename: Panzers již brzy

Distributor CDV Software oznámil, že vývojáři ze Stormregion mají skoro hotový druhý díl série Codename Panzers, který se po Phase One bude nazývat nečekaně Phase Two. Opět se tak v RTS pojetí dostaneme do víru druhé světové, kde si budeme moci vybrat kampaň buď spojeneckou, nebo za mocnosti osy, a nebo zkusit boje v Jugoslávii. Ke starým bojištím nám přibudou africké pouště, italské pahorky a zvrásněné roviny Jugoslávie.

  

Ochutnat také budete moci specialitky, jakými jsou třeba plamenometné tanky Crocodile. A pokud chcete protivníka v noci překvapit, stačí dát rozkaz, jednotky hned zhasnou světla a vyrazí poslepu vpřed. Ve všem vašem snažení vám budou moci pomáhat kamarádi, protože tvůrci se rozhodli vytvořit kooperativní multiplayer. Stratégové se mají jistě na co těšit a vyhlížejí letošní červen, kdy má hra vyjít.

Zdroj: Panzers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce