Dubnové hry zdarma v Games with Gold potěší dobrodruhy i závodníky

Microsoft oznamuje tradiční hry zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold.

Již tradičně tu máme další hry zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold pro konzoli Xbox. Tentokrát s Games with Gold dostaneme různorodé žánry z akčního i závodního soudku. 

Zahrát si budete moci steampunkové dobrodružství Another Sight, platformní puzzle hříčku Hue, tycoonovku Outpost Kaloki X a arkádové závody MX vs ATV Alive

Váš názor Další článek: Fortnite si nyní užijí i odpůrci stavění. Po velkém úspěchu dostanou vlastní režim

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru