Duke Nukem Forever - redaktoři PC Gameru ho hráli!

Ačkoliv jsme si z vydání hry Duke Nukem Forever vystřelili v našem aprílovém článku, ve světle nových informací se zdá, že bychom se moderní reinkarnace populárního Duka přeci jen mohli dočkat. Redaktoři magazínu PC Gamer totiž v aktuálním čísle nabízejí dojmy z hraní DNF. V hratelné verzi se údajně mohli seznámit jak s Dukem samotným, tak s mnoha dalšími prvky. Hovoří se hlavně o bohaté interakci s okolím a v neposlední řadě i o lákavé grafické stránce.  

Zavřít okno

Klasicky toho ale 3D Realms zase až tolik neprozradili. Více by měla až napovědět herní výstava E3, na tu aktuální to už bohužel vývojáři nestihnout, takže se DNF představí až v roce 2006. A datum vydání? Šušká se cosi o podzimu příštího roku, ale znáte to... Důvěřuj a prověřuj. V tomto případě však nejsou tyto spekulace ničím podložené.

Zdroj: PC Gamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce