Dvacítka screenshotů z české verze NHL 2003!

Dnes vám přinášíme skutečnou lahůdku v podobě čerstvých screenshotů z české verze hokejové simulace NHL 2003, která by se měla již 10. října dočkat oficiálního vydání a co nevidět se tak objeví na pultech českých obchodů. Snad tedy před tímto jistě významným datem nepohrdnete malým předkrmem, který jsme pro vás tentokráte ukuchtili!
Dvacítka screenshotů z české verze NHL 2003!

Rok co rok se každý podzim dočkají všichni fanoušci sportu, a hokeje pak zvláště, nového dílu série NHL společnosti EA Sports. Byť letošní ročník nepřinese v zásadě žádné revoluční novinky, opět se dočkáme mnoha méně či více významných inovací. Tou první má být znatelné vylepšení brankářů. Z nudně postávajících panáků se tak mají vyklubat skutečné opory svých týmů, které se navíc podobají i chovají stejně jako jejich skutečně žijící kolegové. To v překladu znamená, že budou schopni nejen chytit takřka každou střelu, ale stejně jako skuteční lidé udělat chybu, dostat "hloupý" gól a tak podobně. Tedy bezpochyby další posun kupředu.

Vylepšení se však dočkají také kličky a blafáky, větší důraz bude kladen na nové hráče, kterým bude určen propracovaný tutorial. A samozřejmě netřeba pochybovat o tom, že NHL 2003 bude opět graficky dokonalejší než jeho rok starý kolega. Jistě jsem nevyjmenoval vše, co s sebou NHL 2003 přinese a tak mi nezbývá než vás odkázat na naše preview, shrnující všechny známé informace o letošním ročníku série, či první dojmy z nedávno vypuštěné demoverze.

Nyní se již nenechejte rušit a vychutnejte si slibovanou dvacítku nových screenshotů z české verze hry!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A