Dvacítka screenshotů z české verze NHL 2003!

Dnes vám přinášíme skutečnou lahůdku v podobě čerstvých screenshotů z české verze hokejové simulace NHL 2003, která by se měla již 10. října dočkat oficiálního vydání a co nevidět se tak objeví na pultech českých obchodů. Snad tedy před tímto jistě významným datem nepohrdnete malým předkrmem, který jsme pro vás tentokráte ukuchtili!
Dvacítka screenshotů z české verze NHL 2003!

Rok co rok se každý podzim dočkají všichni fanoušci sportu, a hokeje pak zvláště, nového dílu série NHL společnosti EA Sports. Byť letošní ročník nepřinese v zásadě žádné revoluční novinky, opět se dočkáme mnoha méně či více významných inovací. Tou první má být znatelné vylepšení brankářů. Z nudně postávajících panáků se tak mají vyklubat skutečné opory svých týmů, které se navíc podobají i chovají stejně jako jejich skutečně žijící kolegové. To v překladu znamená, že budou schopni nejen chytit takřka každou střelu, ale stejně jako skuteční lidé udělat chybu, dostat "hloupý" gól a tak podobně. Tedy bezpochyby další posun kupředu.

Vylepšení se však dočkají také kličky a blafáky, větší důraz bude kladen na nové hráče, kterým bude určen propracovaný tutorial. A samozřejmě netřeba pochybovat o tom, že NHL 2003 bude opět graficky dokonalejší než jeho rok starý kolega. Jistě jsem nevyjmenoval vše, co s sebou NHL 2003 přinese a tak mi nezbývá než vás odkázat na naše preview, shrnující všechny známé informace o letošním ročníku série, či první dojmy z nedávno vypuštěné demoverze.

Nyní se již nenechejte rušit a vychutnejte si slibovanou dvacítku nových screenshotů z české verze hry!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play