Dvoudiskový Mass Effect na cestě

Sledujete-li dění okolo her alespoň jedním přivřeným očkem jistě jste zaznamenali skutečnost, že je na příští měsíc naplánováno vydání velkého množství titulů. Odpověď na otázku proč tomu tak je sice neznáme, avšak můžeme nabídnout alespoň pohled na další hru, která se rozhodla pro entrée v nejkratším měsíci kalendářního roku.

 

Neočekávajte však žádné nové jméno, jedná se totiž o úspěšné akční RPG Mass Effect od tvůrčího týmu BioWare. Negativní kritikou téměř netknutou space operu tak čeká reinkernace, a to rovnou ve speciální dvoudiskové edici, která krom hry samotné nabídne rovněž dokument, trailery, soundtrack a speciální galerie mapující nelehký vývoj.

Aby toho ale nebylo málo, připravili si kluci programátorští ještě jeden bonus. Součástí balení se tak stane zatím jediný DLC pack Bring Down the Sky (rozšiřující titul o nový svět a rasu, a nabízející přes 90 minut dodatečného hraní), který je ke stažení z Xbox Live již od března minulého roku. Tohle všechno přitom může být vaše za nicotných $19.99 (cca 400,- Kč).

 

Nicméně, pouze za předpokladu, že žijete v Severní Americe, kde je již kompilace k dispozici formou předprodeje v tamějším internetovém obchodu GameStop. Zda-li se edice dostane i do Evropy je prozatím bohužel ve hvězdách. Avšak neztrácejme naději.

Zdroj: GameStop

Dostupné pro: PC, X360
Žánr: RPG
Výrobce: BioWare | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 22. listopadu 2007
Související články
  1. Filmová práva na Mass Effect prodána
  2. Mass Effect CZ – hutné pochutnání
  3. Mass Effect pro PC se zpozdí

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A