Dying Light 2 čeká po vydání dalších 5 let podpory. Techland odhalil první přídavky do hry

Vydávání dodatečného obsahu pro velké hry není v dnešní době nic neobvyklého. Techland pro svoji novinku slíbil minimálně pětiletou podporu.

Už příští pátek se budete moci pustit do jedné z nejočekávanějších her letošního roku. Vývoj Dying Light 2 ale vydáním pro Techland nekončí. Mají v plánu dalších pět let vydávat dodatečný obsah a na svých sociálních sítích se podělili o to, co můžeme očekávat v následujících měsících.

image.png

Ještě v průběhu února se můžete těšit na příchod DLC zdarma, která budou inspirované zdejšími frakcemi. V březnu přijde první set výzev. Duben bude ve znamení speciálních událostí týkajících se zmutovaných nakažených. Druhý set výzev pak dorazí květnu. Nezapomíná se ale ani na příběh. DLC s jeho rozšířením vyjde v červnu. Za něj už si ale budou muset hráči zaplatit. Ostatní zmíněný obsah by měl být pro všechny zdarma.

O dalších přírůstcích už je řeč bez odhadovaného časového horizontu. Nebude ale chybět další příběhové DLC, nové zbraně, nepřátelé a události. Rozhodně to nevypadá špatně. Stejně dobře to vypadalo i u Cyberpunku 2077 a všichni dobře víme, jak to s ním nakonec dopadlo. Přejeme Techlandu, ať se jim podobné problémy vyhnou obloukem.

Váš názor Další článek: Blizzard pracuje na survival hře ze zcela nového univerza. Nabírá členy do vývojářského týmu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru