Dying Light 2 čeká spousta oprav v novém patchi skrz všechny platformy

Technický stav novinky od Techlandu není dokonalý a vývojáři to nehodlají nechat jen tak. S dalším patchem přijde celá řada oprav.

I když pokračování Dying Light sbírá v recenzích nadprůměrná hodnocení, tak jeho technická stránka není dokonalá. Postupně se ale pracuje na jejím zlepšení a Techland se podělil o to, co mohou hráči na všech platformách konkrétně očekávat v následujících dnech.

Na PC bude vylepšeno DLSS, přijdou opravy několik bugů, kvůli kterým hra padala, a zlepší se i umělá inteligence v kooperaci. Tím ale nehodlají končit a rovnou uvádějí i věci, na jejíchž opravách se teprve pracuje. Do toho spadají i situace, které hráčům zamezují pokračovat v příběhové lince.

Hráči na PlayStationu se pak dočkají vícero oprav včetně problikávání obrazu na PS5 a stability hry. Podobně je na tom i Xbox. Na Series X s dalším patchem ale dorazí i nové grafické nastavení. S možností Variable Refresh Rate nebude snímková frekvence uzamčena na 60. Budete tedy moci hrát ve více FPS, ale Techland konkrétně neuvádí, kolik by to mělo být. 

I když Day One Patch měl opravit více než 1000 chyb, stále to nestačilo na to, aby uvedl Dying Light 2 do ideálního stavu. Novinka od Techlandu se tak zařadí mezi ostatní hry z posledních let, které po vydání potřebují větší péči. Není to sice taková katastrofa, jako Battlefield 2042 nebo Cyberpunk 2077, ale ani tak to studiu nepřidá nic dobrého k jeho reputaci.

Zdroj: Twitter

Diskuze (2) Další článek: Ghostwire: Tokyo měl být podle původních plánů pokračováním série Evil Within

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru