Dying Light 2 na Steamu už pokořil rekord prvního dílu v počtu aktivních hráčů

Stačil jen necelý den.

Dying Light 2 vyrazilo do světa a méně než za 24 hodin překonalo rekord nastolený předchůdcem co se týče čísel aktivních hráčů na Steamu. Hra je v tuto chvíli na čtvrtém místě v žebříčku nejhranějších titulů platformy. 

Jak hlásí SteamDB, špička hráčů pro první díl série byla 45 876 hráčů s tím, že jej doteď hraje kolem 29 tisíc lidí, což je na singleplayerovou hru více než solidní. Teď ale dorazil druhý díl a ukousl si rovnou 265 808 aktivních hráčů v úvodních 24 hodinách. Číslo ještě poroste, jak se do hry dostane více hráčů. 

Ostatně to není překvapivé. Jak se můžete dozvědět už z naší recenze, Dying Light 2 je skvělým pokračováním s poutavým příběhem, perfektně vyladěnou hratelností a akcí, která až moc chyb zase němá. Doporučujeme si ji vyzkoušet na vlastní kůži. 

Váš názor Další článek: Prodejní čísla konzole Playstation 5 překročily hranici 17 milionů. Nedostatek stále trvá

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru