Dying Light 2: Stay Human odhaluje nové datum vydání a pěknou sběratelku

Pokračování skvělé zombie akce vstává z mrtvých a my víme, kdy vyjde.

Po opravdu dlouhé odmlce se konečně pořádně připomnělo pokračování parkourové akce Dying Light. Titul nyní nese název Dying Light 2: Stay Human a konečně jsme se dočkali i data vydání. Hra vyjde 7. prosince letošního roku pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. 

Spolu s datem vydání jsme dostali také spršku nových záběrů ze hry, které ukazují všechny podstatné prvky hratelnosti včetně brutální akce, parkouru a důležitých rozhodnutí, která budou měnit průběh příběhu i jeho konec. 

Kromě standardní a deluxe edice byla odhalena také pěkná sběratelská edice hry, která je pořádně nabušená. V balení dostanete veškerý obsah z Deluxe edice hry, artbook, sochu Defender of The City, mapu města, UV baterku, 3 pohlednice, balíček nálepek Voice of The City, exkluzivní přívěšek na zbraň a děkovný dopis od kreativního ředitele hry. Předobjednávat můžete už nyní. 

Váš názor Další článek: Premiérové záběry z dobrodružství Horizon Forbidden West

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách