Dying Light 2 v nových 25 minutách ze hry ukazuje akci i parkour

Vývojáři se podělí o další střípek ze svého herního světa plného nemrtvých.

Aktualizace: Přesně jak tvůrci slíbili, venku je necelá půlhodina záběrů z E3 prezentace hry Dying Light 2. 

Původní zpráva

Dying Light 2 patří mezi nejočekávanější hry příštího roku a není se tak čemu divit, že hráči hltají všechny detaily o této zombie akci. Všichni, kdo tak činili doteď se mohou těšit, že dostanou již brzy další chod. Už 26. srpna v 18:00 nás totiž čeká stream s předváděčkou nového dema. Nabídne nám celkem 26 minut herních záběrů, které už dříve mohli vidět novináři na E3 za zavřenými dveřmi. Sledovat ho můžete na Twitch účtu Techlandu.

Dostaneme tak možnost nahlédnout pod kapotu systému frakcí, které mají rozebrané jednotlivé části města. Rozhodnutí, která ve hře děláte potom město drasticky mění a ne vždy to zřejmě bude k vašemu vysněnému výsledku. Ve hře má být také prvek, který vás změní v zombie, pokud se budete až moc pohybovat ve tmě. Snad se nám dostane i malé ochutnávky z této vychytávky. 

Datum vydání je momentálně naplánované na jaro příštího roku a těšit se mohou likvidátoři nemrtvých na PC, Xboxu One i PS4. Hra by navíc neměla chybět ani na další generaci konzolí. 

Váš názor Další článek: TES Online: Elsweyr - Pozor na draky a nemrtvé! | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách