E3 - Co vydá Konami v následujícím roce?

Japonská společnost Konami dnes oznámila, jaké tituly se chystá vydat v následujícím roce.

Především každého zajímají hry, na kterých bude pracovat legendární Hideo Kojima. Ten dokončuje svůj MGS3: Sneak Eater a pracuje na Metal Gear Acid pro PSP a kromě toho i na projektu s názvem Solar Boy Django.

Další hrou, na které Konami pracuje, je Phantom Crash 2050, jakási PS2 robo-bojovka z roku 2071, určená především pro online hraní až 8 hráčů najednou (ale jen 4 naráz mohou bojovat tváří v tvář - těžko říct, co tím autoři sledují).

Příznivci RPG žánru si mohou radostně mnout ruce, neboť Konami poprvé po 13. (!!!) letech hodlá vydat nějaký svůj RPG titul i v nejaponsky mluvících zemích. Hra se bude jmenovat Ys: The Ark of Napishtim a bude určena pro PS2 a PSP. Datum vydání se očekává počátkem roku 2005.

A konečně je tu titul, který autoři řadí do žánru "sword and sorcery". Mělo by se jednat o hru založenou na filmu King Arthur, která přijde do kin letos a kde (nejspíše stejně jako ve hře) ztvárnil hlavní roli Cliwe Owen.

Zdroj: Eurogamer

Váš názor Další článek: E3 - Ratchet and Clank 3: Up your Arsenal na 5 screenech

Témata článku: , ,DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

** DJI na jaře představilo Mini 3 Pro s autopilotem ** Na konec roku si nechalo jeho ořezanou verzi ** Chybí 4K@60fps a právě autopilot, ale cena začíná na 439 eurech

Jakub Čížek
DJIDrony
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách