E3 - Driv3r a Deer Hunter útočí na mobily!

Dosti nesourodou dvojici představila v LA firma Sorrent. Ta se specializuje na tvorbu her pro mobilní zařízení (má na svědomí celou sérii her od Fox Sports). Na E3 však ukázala,  že sportovní odvětví ji nestačí. Sice se její tisková konference odehrávala na místním stadiónu, který jinak využívají basketbalisté místních Lakers pro své domácí zápasy, nicméně hlavní náplní bylo něco jiného.

Firma oficiálně oznámila vývoj Deer Huntera, hry, jejímž hlavním námětem je lov zvěře (jelenů), pro mobily. Sorrent si od projektu hodně slibuje. Bodejť by ne, když Američané hrají její PC variantu jako o život. S novou Java verzí si si ale budou moci na jeleny počíhat kdekoliv. Až tedy v tramvaji uslyšíte podivné troubení, nelekejte se, to jen americká kultura dorazila i k nám.

Mimochodem o důležitosti oznámení Java verze Deer Huntera svědčí i fakt, že dostal na tiskovce přednost před prezentací hratelné betaverze mobilní verze Driv3ra, další hře, na kterou firma získala od Atari licenci.

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A