E3 - Half-Life jako film? Valve říkají: je to možné!

O možnosti, že se na motivy hry Half Life natočí film se začalo diskutovat už dávno. S tím, jak se blíží druhý díl dostává tento nápad stále zřetelnější obrysy. Doug Lombardi z Valve Software v aktuálním interview přímo z E3 přiznal, že už dostali nespočet nabídek na takovýto projekt. žádná je ale doopravdy nezaujala, a tak se teď na tenhle nápad dívají spíše skepticky. Možnost zfilmování Half-Life však nevylučují - v křesle režiséra by prý rádi viděli někoho známého, jako je třeba Sam Raimi, který by mohl získat pro film mnohamilionový rozpočet. Anebo naopak někoho úplně neznámého, kdo natočí celý film ani ne za milion dolarů se třemi kamerami a tlupou herců popularitou dosud nestižených. Tak jako tak, Lombardi dodává "Když se objeví nějaký opravdu dobrý scénář, rádi to uděláme, když ne... jsme tady od toho, abysme dělali hry a vedeme si docela dobře, takže nějaký film nás moc nevytrhne." Bude nebo nebude? Sázím boty že bude, a jaký! Jen tomu musíme dát ještě trochu času.

   

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A