E3 - Strategie Imperial Glory v prvním videu

Studio Pyro Studios ani po vydání her Praetorians a Commandos 3 neusnulo na vavřínech a my se tak již na počátku příštího roku dočkáme jeho nejnovějšího výtvoru Imperial Glory. Španělští tvůrci zůstanou věrní svému oblíbenému žánru strategií, tentokrát nám nabídnou historií inspirované dobrodružství - čeká nás tak 19. století a pětice národů (Velká Británie, Francie, Rusko, Prusko a Rakousko-Uhersko), s nimiž se budeme moci zúčastnit velkolepých bitev tohoto období. Od Pyro Studios můžeme jako vždy očekávat kvalitu, což také potvrzuje trailer, který si od nás můžete dnes stáhnout.

Download (trailer, 9,6 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell

Váš názor Další článek: E3 - Co vydá Konami v následujícím roce?

Témata článku: , ,Reportáž z Las Vegas a prapůvodní sestavy Týdne Živě a Týdne mobilně
Filip KůželJan SedlákJakub ČížekJan Láska
Týden mobilněAmazonTýden Živě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách